عمر عبدالله را آزاد پس از هشت ماه بازداشت PSA لغو

عمر عبدالله را آزاد پس از هشت ماه بازداشت PSA لغو – اخبار

انتشار: Mar 24, 2020, 17:35 IST | PTI | بمبئی

همایش ملی رهبر تبدیل 50 در مارس 10, شده است تحت بازداشت پس از اوت 5, هنگامی که این مرکز اعلام کرد لغو جامو و کشمیر را وضعیت خاص طبق ماده 370

Pic/PTI

عکس/PTI

سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله بود در روز سه شنبه آزاد پس از هشت ماه بازداشت و پس از دولت لغو سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در برابر او.
گروهی از کارکنان رسانه و هواداران بسیاری از آنها در ماسک منتظر برای او در خارج از محل اقامت خود را پس از او منتشر شد.

همایش ملی رهبر تبدیل 50 در مارس 10, شده است تحت بازداشت پس از اوت 5, هنگامی که این مرکز اعلام کرد لغو جامو و کشمیر را وضعیت خاص طبق ماده 370 و آن انشعاب به سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ.

سفارش لغو PSA علیه او صادر شده توسط دبیر خانه Shaleen Kabra. عبدالله رزرو شده بود تحت سختگیرانه عمل در فوریه 5 ساعت قبل از شش ماه تحت بازداشت پیشگیرانه بازداشت شد و به پایان رسید.

دولت لغو بازداشت خود با ¿اثر فوری این منظور اعلام کرد. عبدالله فرزند اول برای وارد در بازداشتگاه موقت پس از اخبار در آمد که پسر او در مورد منتشر خواهد شد. او نگه داشته و در دولت مهمانخانه هری Nivas فقط چند صد متر از رسمی خود را اقامت.

پدرش رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله نیز متهم تحت PSA و منتشر شده در مارس 13 بعد از 221 روز در بازداشت است. PDP رهبر و رئیس سابق وزیر Mehbooba مفتی همچنان تحت بازداشت است.

در فوریه 5, عمر عبدالله بود که در تاریخ و وزیر خارجه و وزیر اقتصاد در اتل بیهاری واجپایی-چراغ دولت در سال 2000 خدمت کرده بود با سه صفحه پرونده که به چالش کشیده شده بود در دیوان عالی کشور توسط خواهرش سارا عبدالله خلبان.

دیوان عالی کشور در هفته گذشته خواسته مرکز و جامو و کشمیر دولت به اطلاع این هفته اگر شد او را آزاد.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra و M R شاه گفته وکیل ظاهر می شود برای این مرکز است که عبدالله عبدالله, خواهر, درخواست برابر بازداشت او شنیده می شود بر اساس شایستگی اگر او منتشر نشده به زودی.
این طومار که ممکن است در حال حاضر تبدیل به infructuous می آمده اند تا برای جلسه روز چهارشنبه یا اواخر این هفته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>