المپیک گیل امس نشانه برای مبارزه با COVID-19

المپیک گیل امس نشانه برای مبارزه با COVID-19 – ورزشی

به روز شده: مه 23, 2020, 11:57 IST | یک خبرنگار | بمبئی

گیل امس که برنده مخلوط دو برابر نقره در 2004 آتن و المپیک در حال کار به عنوان یک داوطلب تستر در میلتون کینز, چکمه, تست ایستگاه.

Gail Emms

گیل Emms

سابق انگلستان ستاره بدمینتون بازیکن گیل امس اتحاد پیوست ملی خدمات بهداشتی و درمانی در نبرد علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

Emms, 42, که برنده مخلوط دو برابر نقره در 2004 آتن و المپیک در حال کار به عنوان یک داوطلب تستر در میلتون کینز, چکمه, تست ایستگاه.

بازنشسته shuttler به پایان رسید او اولین هشت ساعت تغییر با این تیم در روز سه شنبه پس از تکمیل بیمه خدمات درمانی دوره آموزشی است. “من تا به حال آموزش در حفاظت فردی و تجهیزات ایمنی و پس از آن چگونه به سواب آزمون. من به گرد و خاک پشت دهان و گلو و همچنین تا بینی” Emms گفت انگلیسی تلخیص خورشید.

“من ارزیابی خودم و تا به حال به انجام آزمایش بر روی خود من است. چرا باید من انجام می شود ؟ خوب چون من مناسب و سالم و من می خواهم برای انجام کاری به جای نشستن در یک***! من می خواستم به نشان می دهد من می توانم چیزی,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de