اولگا Kurylenko بازیابی از Coronavirus می گوید: او در درد بیش از حد

اولگا Kurylenko بازیابی از Coronavirus می گوید: او در درد بیش از حد – سرگرمی

انتشار: Mar 23, 2020, 17:11 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر Olga Kurylenko می گوید او بهبود از Coronavirus, مذاکرات در مورد اینکه در بسیاری از درد در طول این زمان.

Picture Courtesy: Olga Kurylenko Official Instagram Account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Olga Kurylenko رسمی Instagram Account

Quantum Of Solace بازیگر Olga Kurylenko به اشتراک گذاشته است که او به طور کامل بهبود پس از مبتلا به کوروناویروس.

The 40-year-old بازیگر در زمان به Instagram روز یکشنبه به روز رسانی از سلامت او که در آن او به تفکیک بیماری او قبل از به اشتراک گذاری است که او در حال حاضر رایگان از COVID-19 گزارش dailymail.co.انگلستان.

همراه با یک عکس با او چهار پسر الکساندر حداکثر Horatio در حالی که با پوشیدن یک ماسک Kurylenko باز کردن در مورد چگونه او در حال حاضر با استفاده از زمان خود را به “تأمل” و صرف وقت با کیفیت با پسرش.

“روز مادر مبارک! #mothersday P. S. من به طور کامل بهبود یافتند. میخواهم به: برای یک هفته من احساس بسیار بد بود و عمدتا در تخت خواب با تب بالا و قوی برای سردرد,” او گفت:.

“هفته دوم تب رفته بود اما برخی از نور سرفه ظاهر شد و من احساس بسیار خسته است. در پایان هفته دوم احساس کردم کاملا خوب است. سرفه است که تقریبا از بین رفته اند اگر چه من هنوز هم سرفه در صبح اما سپس آن را به طور کامل از بین می رود برای بعد! “من خوب هستم! و در حال حاضر من فقط لذت بردن از این زمان به منعکس کننده بسیاری از چیزها و صرف زمان من با پسر من” اضافه شده لندن سابق پیوند ستاره.

قبلا Kurylenko نشان داد او “احساس بهتر” سه روز پس از اعلام او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

ستاره در زمان به Instagram روز چهارشنبه هفته گذشته به دنبال به روز رسانی در سلامت های که او را “تب رفته است”. نگاهی به:

 

 

 

مشاهده این پست در Instagram

سلام به همه! من احساس بهتر از امروز. من تب از دست رفته است! من گوش مردم نمی توانند بفهمند که در آن من در حال حاضر هستم. من در لندن! چگونه من می دانم آن را coronavirus و نه فقط یک آنفولانزا ؟ من یک تست برای coronavirus که برگشتم مثبت است. آیا داروهایی که پزشکان تجویز می شوند به عنوان درمان ؟ هیچ کدام! به من گفته شد به پاراستامول در مورد من تب بسیار بالا بود و اگر من در درد بیش از حد. اما من فراموش ویتامین ها و مکمل های. لطفا توجه داشته باشید که این ویتامین ها درمان نمی کند Coronavirus اما تنها کمک به سیستم ایمنی بدن قوی تر به منظور مبارزه! در اینجا چیزی است که من مصرف: اسید پانتوتنیک ویتامین B5 نیز به نام پانتوتنیک اسید و pantothenate حیاتی برای زندگی یک زندگی سالم است. مثل همه B کمپلکس ویتامین B5 در بدن کمک می کند تبدیل مواد غذایی به انرژی است. ویتامین E – چربی-محلول در آب مواد مغذی ضروری با خواص ضد التهابی است. ویتامین E کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن عملکرد سلول و سلامت پوست. این یک آنتی اکسیدان و آن را موثر در مبارزه با رادیکالهای آزاد تولید شده توسط سوخت و ساز بدن از مواد غذایی و مواد سمی در محیط زیست است. ویتامین C می رود بدون گفت: امیدوارم! کورکومین (یا زردچوبه) – ضد التهابی و آنتی اکسیدان است. روي کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن به مبارزه با باکتری ها و ویروس ها. من هم نقره کلوئیدی اما لطفا مراقب باشید در مصرف آن را به برخی از وب سایت ها باید هشدارهای در مورد آن را به عنوان هر کس می تواند آن را. لطفا اگر شما می توانید آن را و یا شما ممکن است عوارض. من هم همراه غذا اما دوباره لطفا بررسی وب سایت های آنلاین در مورد آن به افراد خاصی نیست و توصیه می شود آن را! موفق باشید همه! Крађко на русском: Y ебяђа, сеÐ3оÐня мне Дучше! Темперађура пN€Ð¾ÑˆÐ”а. Рнахожусь Ð2 ЛОР ДОР Рâ*! Как я знаю, чђо у меня коронаÐ2Ðрус? Мне сÐеДаДРђест Ð2 боДьнÐце, кођорN‹Ð1 окаY·Ð°Ð”ся позÐÑ’ÐÐ2ным. Какое мне пN€Ð¾Ð¿ÐсаДРДеченÐе? Ð Â ÐКАКОГО! СкаY·Ð°Ð”РђоДько пÐÑ’ÑŒ парацеђамоД пT€Y Ð2ысокоÐ1 ђемперађуре РбоДях, чђо я Ð ÐеДаДа. ДДя поÐÐерY¶ÐºÐ ÐммунÐђеђа я пью сДеÐующÐе Ð2ÐђамÐны: Ð’ÐђамÐн С, Y â*, Д B5 کورکومین (زردچوبه) و روي. ВнÐманÐе! ÐÑ’Ð Ð2ÐђамÐны не Дечат коронаÐ2Ðрус!!! ОнРђоДько моÐ3ут помочь ÐммунноÐ1 сÐсђеме борођься с Ð2ÐрусамРРÐнфекцÐеÐ1 Всем кђо боДеет хорошеÐ3о Ð2ызÐороÐ2ДенÐя. Всем кђо пыт #coronavirus #коронаÐ2Ðрус

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) onMar از 18 سال 2020 در 8:15 am PDT

در کنار یک عکس از خودش با پوشیدن لباس سبز پزشکی و مجموعه ای از ویتامین بطری های او نوشت: “سلام به همه! من احساس بهتر از امروز. من تب از دست رفته است! من گوش مردم نمی توانند بفهمند که در آن من در حال حاضر هستم. من در لندن! چگونه من می دانم آن را coronavirus و نه فقط یک آنفولانزا ؟ من یک تست برای coronavirus که برگشتم مثبت است. آیا داروهایی که پزشکان تجویز می شوند به عنوان درمان ؟ هیچ کدام!

“به من گفته شد به پاراستامول در مورد من تب بسیار بالا بود و اگر من در درد بیش از حد. اما من فراموش ویتامین ها و مکمل ها.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>