OGN بهترین بازی به بازی در طول Coronavirus قرنطینه


Illustration for article titled OGN’s Best Games To Play During The Coronavirus Quarantine

گیر داخل ؟ شما به تنهایی نیست. خوشبختانه پارسه مثل ما باید یک سلاح مخفی: یک لیست بی پایان از بازی های ویدئویی ما را خوشحال و مشغول در حالی که ما در حال انتظار از این بیماری همه گیر در خارج از درب ما. در اینجا OGN قطعی لیست از بهترین بازی ها برای بازی در coronavirus قرنطینه.


The Witcher 3:

با قرنطینه انتظار برای آخر هفته اگر نه ماه در حال حاضر زمان مناسب برای دریافت در مورد نیمه راه از طریق این آلاینده حماسه.

تبلیغات

The Oregon Trail:

تماشای دیجیتال خود خانواده تسلیم به اسهال خونی و سل و وبا, راه عالی برای نگه داشتن ذهن خود را خاموش ویرانی زندگی واقعی coronavirus.


این Jackbox حزب پک:

بازی این نشاط پارتی بازی با دوستان و خانواده خود را از راه دور به سرعت به خودتان یادآوری کنید که چرا شما هرگز زمان زیادی را صرف با آنها را قبل از شما بودند قرنطینه.

تبلیغات

Animal Crossing: New Horizons:

ترسناک بقا در بهترین حالت آن یک پادزهر مناسب برای این تلاش و دلسرد کننده بار. مدیریت منابع خود را به درستی و با سنگ تیز کردن مهارت های خود را و پس از 40-به همراه ساعت از گیم پلی شما فقط ممکن است آنچه در آن طول می کشد را به پایین مخوف تام گوشه.

تبلیغات

سیارک ها:

آن را به ارزش بازی این بازی کلاسیک را به نگه داشتن آن سنت زنده با مدرن پارسه, چرا که هر کس که آن را هنگامی که آن را برای اولین بار در سال 1979 است که تقریبا قطعا خواهند مرد.

تبلیغات

Fortnite:

خود را انزوای ناشی از سرخوردگی راه سالم با قتل آواتار از وسط مدرسه کودکان است.

تبلیغات

ایکس باکس یکی از نسخه ی نمایشی ایستگاه هدف:

هیچ کس با استفاده از آن—در حال حاضر شانس خود را!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>