OGN بررسی: ما در معرض یک یتیم به چیزی جز خشونت بازی برای اولین بار در 12 سال از عمر خود و در حالی که آن را ندارد به او خشونت آمیز او حاصل آمد عجیب و غریب


Illustration for article titled OGN Investigates: We Exposed An Orphan To Nothing But Violent Games For The First 12 Years Of His Life And While It Didn’t Make Him Violent He Sure Came Out Weird

این که آیا آن را مبارزه با اعتقاد به این که تمام علاقهمندان به بازی در حال ضد اجتماعی weirdos یا حمایت بیشتر شمول در میان این قهرمانان ما در اینجا در OGN همیشه شده اختصاص داده شده به گفتن حقیقت در مورد بازی. است که چرا ما باید انجام تاریخی و بدون شک ممنوع رسیدگی به یکی از رایج ترین تصورات غلط در مورد بازی: این ایده که آنها را به گیمر ها بیشتر در معرض ابتلا به خشونت است. برای انجام این کار, ما اتخاذ یک جوان نوزاد از یک محلی یتیم خانه قفل شده است و او را داخل یک کابین در جنگل و در معرض او را به چیزی جز خشونت بازی های ویدئویی برای 12 سال گذشته. نتیجه نهایی ؟ معلوم منتقدان مرده اشتباه هستند. کودک روشن نیست که خشونت در همه, حتی اگر ما مجبور به اعتراف شد بسیار عجیب و غریب فردی است.

ما خواستار آن در حال حاضر: هر naysayers وجود دارد که باید رنگ ها به عنوان منبع از جامعه خشونت نیاز خود را به اعتراف به اشتباه و به دلیل در حالی که قطعا وجود دارد چیزی با این بچه آن را تا به چیزی برای انجام با خشونت است.

تبلیغات

پسر—که ما آنها را به نام “صوتی” پس از عنوانی خارپشت و به این دلیل است که یک کلمه او تا به حال آموخته به صحبت می کنند—هرگز پس از حمله و یا حتی تهدید به یک انسان دیگر. در واقع او به نظر می رسد بیشتر از مطالب فقط به ادامه بازی که باید تشکیل تمام زندگی خود را از او اول توسعه هدف تداوم. که می شود گفت, صوتی می توانید عمدتا تنها در صحبت های عجیب جملات و حتی مقدار کمی از تماس با چشم اغلب به پایان می رسد با او کف در دهان و پنهان شده در گنجه برای ساعت. اما هنوز هم بدون خشونت است.

برای ایجاد یک محیط کاملا کنترل شده برای آزمایش ما جوان صوتی نگه داشته شده است در پنجره اتاق را برای تمام عمر خود را. برای سالها او را تغذیه شده است چیزی جز موز له شده و بلغور جو دوسر و هرگز اجازه تماس با هر انسان دیگر از ما یک OGN محقق. در واقع به اطمینان حاصل شود او ثابت مشاهده از خشونت بازی های ویدئویی, صوتی حتی دیده می شود نور روز در دهه بر روی این زمین. در این محیط کاملا کنترل شده است و یا بازی و یا تماشای برخی از goriest و خونین ترین بازی ها تا کنون تولید شده از Mortal Kombat و پستی سری به تعقیب جنایتکاران و Gears Of War.

پس از آن مدتها در انتظار اوج به آزمایش است. در ماه گذشته ما به ارمغان آورد صوتی خود را قفل شده است و زیستگاه و به OGN دفاتر که در آن ما ثبت نام او در یک محلی ، آنچه ثابت شده باور نکردنی برای هر دو ایالات متحده و مخالفان از هر بازی متوسط است که او نشان داده است تنها یک ضربه به آسیب دیگر چیز در زندگی است. حتی زمانی که او مورد آزار واقع شده است به نام خود یا پوست شفاف و وحشی ظاهر او هرگز شدت انتقاد کرد به جای انتخاب به فشار دست خود را در مقابل گوش خود را و تکان دادن سر خود را شدید و یا اجرا از اتاق در این عجیب و غریب toddling پیاده روی که تقریبا شبیه به یک پنگوئن.

او نیز خشک-شترسواری چیز و زیادی است. حتی برای یک نوجوان این راه بیش از حد. ما سعی کردم به او را متوقف کند اما او فقط شروع به ندبه و پرتاب خود را به دیوار. پزشکان رفته ایم نبوده است کمک زیادی در ما درمان هر دو.

تبلیغات

بنابراین وجود شما آن را دارند, جامع ترین مطالعه به روانشناسی خشونت بازی های ویدئویی یک پاسخ روشن است: هیچ همبستگی بین آنها و کودکان و نوجوانان اقدام خشونت آمیز خود را. وجود دارد به نظر می رسد به نوعی از ارتباط بین آنها و تثبیت در جمع آوری اشیاء فلزی براق و زنان مو, اما ما را ترک خواهد کرد که به مطالعه بعدی به مرتب کردن. در حال حاضر اگر کسی می خواهد به اتخاذ صوتی ما انداختن او در گوشه خیابان در میلواکی است. او نمی خواهد به شما صدمه دیده است ما قسم می خورم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im