منشی دوباره اجرا: اجازه دهید تازه کردن حافظه ما با برخی از بهترین دیالوگ ها و شخصیت های

منشی دوباره اجرا: اجازه دهید تازه کردن حافظه ما با برخی از بهترین دیالوگ و شخصیت – سرگرمی

به روز شده: Apr 18, 2020, 08:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

منشی حول محور شخصیت Mussadilal (Pankaj Kapur) و مبارزه خود را برای دریافت کار انجام می شود از یک دفتر پر از کارکنان همه داشتن آزار دهنده و در عین حال سرگرم کننده و ویژگی های منحصر به فرد.

A still from Office Office. Image sourced from mid-day archives

هنوز از در اتاق کار, اتاق کار. تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

با سونی SAB آوردن یکی از هند علاقه ترین کمدی را نشان می دهد ‘منشی” بازگشت به صفحه تلویزیون بینندگان به نظر می رسد که داشت بسیار مورد نیاز دوز از شادی در میان این زمان به چالش کشیدن.

یک کمدی برای همه نسل ها در اتاق کار, اتاق کار حول محور شخصیت Mussadilal (Pankaj Kapur) و مبارزه خود را برای دریافت کار انجام می شود از یک دفتر پر از کارکنان همه داشتن آزار دهنده و در عین حال سرگرم کننده و ویژگی های منحصر به فرد.

در حالی که شما در خانه هستند و ممکن است از دست رفته همکاران خود بیایید نگاهی به سفر کردن خط حافظه و بازدید از هند سرگرم کننده ترین ،

به عنوان دفتر کار باعث باز گشت در زندگی ما لیست برخی از بهترین شخصیت ها و دیالوگ کلیدی خود را از نشان می دهد.

Deven Bhojani به عنوان پاتل جی و خود را فراموش Baatein:

Office Office

یک استاد از تحلیل وضعیت – Patel او می تواند فکر می کنم از همه ممکن است امکانات’ است که می تواند بوجود می آیند از هر وضعیت. در حالی که Deven Bhojani به تصویر کشیده نقش پاتل جی با سهولت بسیار زیاد و کلاس خود را takiya کلام “آیا Baatein” رفت و تبدیل به یکی از بهترین عناصر نشان می دهد.

در اینجا یکی از معروف ترین تک گویی از این سری:

“Dekho گور se dekho toh theek nahi hai toh انجام baatein هو jaayegi. بله toh aap mujhe pehchange بله toh ناهی pehchange; pehechan لیا toh theek nahi hai pehechan toh 2 baate hojaayegi. بله toh aapka kaam hoga بله toh ناهی hoga; phenchaniye na mujhe kaam هوآ toh acha nahi hai hua toh 2 baatein ho jayegi – بله toh aapko بازنشستگی milegi بله toh ناهی milegi. بازنشستگی میلی toh acha nahi hai میلی toh 2 baate hojaayegi – بله toh aapko dobara naukri karni padhegi بله toh bhuka marna padhega. Kyun bhuka marna chahte hai استاد ji?”

این Foodie Manoj Pahwa به عنوان Bhatia جی

Office Office

همیشه وجود دارد که یک فرد در اتاق که می توانید بوی غذا را از هر کجا که او/او است! این است که یک نفر که نه تنها عشق غذا اما پرستش آن است. خوب هر دفتر است که یکی Bhatia جی. Essayed توسط Manoj Pahwa, Bhatia او علاقه مند است و او آن را بسیار آشکار و endearingly ، ما باور نمی کنید ؟ در اینجا یک داستان از زندگی خود را در کلمات خود:

“Kya khana banata hai! صرف chintu ke mundan ممکن است usne khana banaya باشگاه, لوگو, ko itna پسند ayaa کی mujhe apne bete ka mundan dobara ، padha. Aapne bhi آگار apne bete ka mundan 3 بار na کارایا naam badal دنا.”

تینا Grover به عنوان اوا اوه اوا Grover به عنوان تینا

احتمالا جوانترین عضو تیم تینا همیشه اشتباه و jumbles تا کلمات خود را و شما ملزم به پیدا کردن او سردرگمی بیشتر یابم و شاید گاهی اوقات آزار دهنده است. با دیالوگ مانند “کوی zinda bhi ناهی هی aap ki saboot هی” یا “Kya حمله ka پلیس padha hai?” تینا موظف است برای نگه داشتن شما را سرگرم است.

استاد از چند tasking – Usha خانم توسط Asawari Joshi

Office Office

هر مدیر می خواهید خود را وابسته به این یکی با کیفیت – قابلیت چند کاره هستند! Usha خانم یکی از نمونه های چنین کارآمد multi tasker که به شما تدریس مهارت های چند tasking در منحصر به فرد خود را andaaz. “Yehi Toh” inki خوبی هی! پس از یک دوره طراوات در چگونه خود را به پایان برساند کارهای خانگی خود را در حالی که تکمیل TTDs با Usha خانم.

علاوه بر این شخصیت ها را نیز پر برکت با حضور Shukla جی (Sanjay Mishra) و Hemant Pandey به عنوان Pandey جی در نقش محوری.

شاهد همه جنون رابطه دوباره با منشی در دو زمانهای اختصاص داده شده از دوشنبه تا جمعه در 6 ساعت و 10: 30 PM تنها در سونی SAB.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de