O Mere Humsafar: Kehne Ko Humsafar Hai موسیقی قرار ملاقات گذاشتن مطمئنا به شما کمک کند ضرب و شتم مستند بلوز

O Mere Humsafar: Kehne Ko Humsafar Hai موسیقی قرار ملاقات گذاشتن مطمئنا به شما کمک کند ضرب و شتم مستند blues – سرگرمی

منتشر شده: مه 26, 2020, 15:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

YouTube اکران خواهد شد از ویژگی های جذاب, گفتگو با بازیگران نمایش از جمله Ronit Roy Gurdip Punjj, مونا سینگ Apurva Agnihotri, Palak جین و Pooja بانرجی

Image courtesy: PR

حسن نیت ارائه میدهد تصویر: روابط عمومی

مخاطب را مشتاقانه در انتظار است به دانستن آنچه اتفاق می افتد در فصل 3 نشان می دهد Kehne ko Humsafar Hai. همه سوالات در مورد فصل گذشته از دیدنی ارتباط سری پاسخ داده خواهد شد که نشان می دهد جریان در 6th, ژوئن 12 ظهر در ALTBalaji & ZEE5 OTT سیستم عامل!

به عنوان مخاطب انتظار برای نشان دادن آنها خواهد بود عطا با یکی-از-یک-نوع یوتیوب برتر ‘O Mere Humsafar” که یک موسیقی قرار ملاقات گذاشتن با بازیگران ALTBalaji & ZEE5 را Kehne Ko Humsafar Hain. YouTube اکران خواهد شد که توسط خواننده, مجری تلویزیون و سابق All India Radio FM رادیو رنگین کمان اسب دوانی Mihir Joshi.

جذاب و اولین از نوع خود یوتیوب برتر آغاز خواهد شد با سفر دو فصل اول به بینندگان سفر کردن خط حافظه از Kehne ko Humsafar Hai (تبلیغ به عنوان بزرگترین رابطه سری از OTT فضا). این را نیز به ویترین, چگونه شخصیت ها پیشرفت کرده در طول فصل.

مخاطبان ارائه خواهد شد با موسیقی جادویی عملکرد نشان می دهد مسحور آهنگ های انجام شده توسط هند بت شهرت و همه کاره خواننده Abhijeet Sawant های متنوع Pratibha سینگ Baghel و Chhote استاد موسیقی واقعیت نشان می دهد برنده – Aishwarya Majmudar. همه نوازندگان لذت بردن از محبوبیت بسیار بزرگه در رسانه های اجتماعی و یوتیوب و نیازی به گفتن نیست که خود را از طرفداران سرسخت مطمئنا شگفت زده با خود renditions از آهنگ های محبوب از Kehne Ko Humsafar Hai.

YouTube اکران خواهد شد از ویژگی های جذاب, گفتگو با بازیگران نمایش از جمله Ronit Roy Gurdip Punjj, مونا سینگ Apurva Agnihotri, Palak جین و Pooja بانرجی. در میان این مستند دوره, بازیگران نشان می دهد در واقع در زمان تلاش های ضبط ویدئوها از ایمنی خود را به خانه آورده و به مخاطبان ویژه این مراسم افتتاحیه با توجه به مشترک خود را با عشق و اعتقاد به آنها را نگه دارید به سمت نشان می دهد ‘Kehne Ko Humsafar چینگ های’.

یوتیوب برتر موسیقی قرار ملاقات گذاشتن یک هیبت قابل توجه ابتکار صورت گرفته توسط ALTBalaj و ZEE5 و مطمئنا فریبنده همه بینندگان خود! پس قطع تنگ و دست و پنجه نرم کمربند ایمنی خود را به عنوان موسیقی قرار ملاقات برنامه ریزی شده است برای 26 مارس در 5 ساعت! مطمئن شوید که آن را از دست!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im