Nurvi نیل Mukesh کردم همه حرکت می کند; ما باور نمی کنید ؟ سازمان دیده بان این فیلم

Nurvi نیل Mukesh کردم همه حرکت می کند; ما باور نمی کنید ؟ سازمان دیده بان این ویدیو – سرگرمی

به روز شده: Jun 19, 2020, 14:29 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Neil Nitin Mukesh مشترک دیگری تصویری از Nurvi نیل Mukesh رقص یک Bollywood song, و ما نمی توانیم بیش از آن را دریافت!

Nurvi Nitin Mukesh/picture courtesy: Neil Nitin Mukesh's Instagram account

Nurvi Nitin Mukesh/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Neil Nitin Mukesh Instagram account

Neil Nitin Mukesh شایان ستایش دختر Nurvi چشم به صورت چاپگر. او cuteness مطمئنا شما را در ترس از او! این جمع کوچک است که اپل از چشم همگان در Mukesh خانواده و در حال حاضر نوزاد دختر در سمت چپ هیچ سنگ نمیماند که پشت به نوبه خود به یک احساس به اینترنت. حسن نیت ارائه میدهد: Neil Nitin Mukesh Instagram account. افتخار پاپا می تواند به توقف های او فیلم لود شده با او لذت بخش صورت می شود.

صحبت که نیل در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو جدید از Nurvi که در آن یک کمی دیده می شود به این آهنگ یک آهنگ که متعلق به خود فیلم گذر از جاده ها است. به ضرب گلوله توسط هیچ یک دیگر از Neil Nitin Mukesh خود Nurvi نمی تواند متوقف جروفنج به آن ضربه. نگاهی!

این اولین بار نیست Nurvi دیده می شد ، Neil Nitin Mukesh به اشتراک گذاشته شده فیلم های متعدد با دختر بچه. در طول مستند دوره Nurvi دیده می شد جروفنج به محبوب Sunny Leone آهنگ لکا لکا. آن را چک کنید حق دور!

آن cuteness شخصیت!

نیل به مناسبت هولی نوشته شده یکی دیگر از فیلم که در آن Nurvi دیده می شد با پوشیدن رنگ سبز lehenga. این نوزاد دختر است که قطعا نشان می دهد-stealer!

به نظر می رسد مانند Nurvi Neil Nitin است متولد مجری!

در سپتامبر سال 2019 زمانی که Nurvi تبدیل 1 بازیگر خواست او را در این cutest راه را تا کنون! لباس پوشیدن و در لباس صورتی زیبا فراک با یک مسواک در دست عیار-patootie نگاه به سادگی ميپرستد. هیجان زده دختر خود را نشان داد و انگشت اشاره به اشاره است که Nurvi تبدیل شده است یک ساله.

متولد شده در سپتامبر 20, 2018, Nurvi دختر Neil Nitin Mukesh و Rukmini Sahay. نیویورک بازیگر ازدواج بر اساس بمبئی-Rukmini در مارس 2017. آن ازدواج ترتیب داده شده و آنها تا به حال یک معاشقه از یک ماه. Nurvi نوه کهنه خواننده Nitin Mukesh و بزرگ نوه افسانه ای خواننده Mukesh. Neil Nitin شناخته شده است برای فیلم هایی مانند جانی Gaddaar نیویورک دیوید و 7 Khoon Maaf.

نیل گذشته مقابل Adah Sharma در برادر کوچکترش Naman را کارگردان اولین گذر از جاده ها است. هیجان انگیز موفق به تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان و underperformed در دفتر جعبه را. قبل از این او به عنوان دیده می شود صادقانه افسر پلیس در Saaho. این بازیگر به اشتراک گذاشته بود فضای صفحه نمایش با Prabhas, Shraddha کاپور و جکی شروف. فیلم ضربه بود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/16

  متولد شده در سپتامبر 20, 2018, Nurvi دختر Neil Nitin Mukesh و Rukmini Sahay. این بازیگر نشان داد نام دختر خود را در تاریخ 22 سپتامبر با یک پست در رسانه های اجتماعی است که به عنوان خوانده شده – “Rukmini و من با افتخار اعلام ورود ما عزیزم دختر Nurvi. کل Mukesh خانواده وجد آمدیم.” Rukmini تحویل Nurvi در نقض نبات بیمارستان در بمبئی. Neil Nitin Mukesh ازدواج بر اساس بمبئی-Rukmini در مارس 2017. آن ازدواج ترتیب داده شده و آنها تا به حال یک معاشقه از یک ماه. (تمام عکس/Neil Nitin Mukesh رسمی Instagram account)

 • 2/16

  این تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط نیل در Instagram حساب و نوشت: – “او در حال یادگیری چگونه به نشستن”

 • 3/16

  Nurvi نوه کهنه خواننده Nitin Mukesh و بزرگ نوه افسانه ای خواننده Mukesh.

  این تصویر کلیک Nurvi همراه پدرش Neil Nitin Mukesh در مجموعه خود را از فیلم دور زدن جاده در Alibaug. Nurvi (به عنوان دیده می شود در تصویر) دوربین بود-دوستانه و مطرح برای واحد دست بسیار تعجب از بازیگر!

 • 4/16

  Nurvi است که شیرین ترین گناه و راه او خیره به دوربین است فقط cuteness overload.

  در تصویر: Rukmini Sahay با دختر Nurvi در لباس سنتی.

 • 5/16

  “Nurvi به معنای جهان به Rukmini و من. ما همه چیز را ما می توانیم به Nurvi بهترین مراقبت ممکن” نوشت: Neil Nitin Mukesh در حالی که به اشتراک گذاری این عیار تصویر!

 • 6/16

  Neil Nitin Mukesh نوشته شده این تصویر با Nurvi بود که در لباس صورتی لباس سنتی برای Ganpati جشن در محل اقامت خود! او کوچک bindi و کمی maang tika اضافه کردن توده از cuteness. آیا شما توافق می کنید با ما ؟

 • 7/16

  Nurvi لباس پوشیدن و مانند یک عروسک در این, نارنجی, هند, ساز و برگ است که یک چشم برای چشم درد است. Neil Nitin Mukesh به اشتراک گذاشته بود این عکس یکی از کوچک و نوشت: Nurvi را Ashtahami Kanjaka Poojan امروز! Kanjaka Poojan جشن گرفته است در هشتم و نهم بعد از آزاد بودن از نفس مبتنی زمانی که نه دختران جوان به نمایندگی از نه اشکال از الهه دورگا پرستش است.

 • 8/16

  این شایان ستایش خانواده پرتره از ماتور خانواده (بله نیل پدربزرگ را با نام کامل Mukesh Chand ماتور) به اشتراک گذاشته شده توسط نیل در روز مادر. او نوشت: در کنار “روز مادر مبارک به همه شما. این است Rukmini اولین روز بعد از ما تا به حال Nurvi. ما خوش شانس به او به عنوان دختر ما. Naman, Rukmini, Nurvi و من خوشا به حال به آن جشن با مادر ما Nishi Nitin Mukesh و پدر Nitin Mukesh. خدا نگهدار همه شما. یک روز فوق العاده [sic]”

 • 9/16

  Nurvi به نظر می رسد آه-تا-شایان ستایش در این تصویر که در آن او در دیده پدر بزرگ او Nitin Mukesh اسلحه.

 • 10/16

  که Neil Nitin Mukesh, مادر Nishi برگزاری نوه خود را در آغوش او! نیل به اشتراک گذاشته تصویر و نوشت: در کنار: Nurvi روز بیرون!

 • 11/16

  Neil Nitin Mukesh ارسال این عکس از دختر کوچک خود را با بهره گیری از استخر-زمان با مامان, Rukmini Sahay و اینترنت را شکست و به یک جمعی لبخند. این بود Nurvi اول شنا!

 • 12/16

  Nurvi با هر دو Daadus (همانند پدران) عزیزترین Chintu عمو بازدید صفحه اصلی امروز برای Ganpati دارشان. همه ما فقط خیلی خوشحال به او را ملاقات کرده و او را در آغوش گرفت ، خوش آمدید Chintu عمو. خدا نگهدار شما همیشه.

 • 13/16

  یک تصویر کلیک بر اوت 15, 2019! Neil Nitin Mukesh مشترک Nurvi تصویر و نوشت: در کنار: جشن Nurvi اولین روز استقلال. روز استقلال مبارک به همه شما. JAI HIND

 • 14/16

  طرفداران نمی تواند متوقف ooh-ing و وای-ing بعد از عکس از Neil Nitin Mukesh کمی بسته نرم افزاری از شادی از Ganpati, جشن, در جشن بودند در رسانه های اجتماعی. نیل به اشتراک گذاشته شده این تصویر با دوست عزیز-بازیگر Ameesha Patel. “من برای همیشه عزیزترین و زرق و برق دار ترین @ameeshapatel9 و ما عزیزترین @kuunalgoomer بازدید خانه ما برای گانش Chathurthi. خیلی خوشحال و پر برکت به عزیزان و عزیز خانه. خدا نگهدار همه با بارهای از شادی” او زیر نویس این تصویر.

 • 15/16

  این یکی را ما علاقه شخصی. در نگاه کسانی که شایستگی چشم! Neil Nitin Mukesh مشترک Nurvi ویدیو در Instagram (این یکی یک عکس فوری از همان) که در آن یک کمی بود غرغر اعداد. بازیگر زیر نویس فیلم – شماره یک من برای همیشه لطفا برای!

 • 16/16

  در اینجا مایل تولد بسیار خوشحال به Nurvi!

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de