NRAI امیدوار به از سرگیری اردوگاه در اواسط ماه اوت

NRAI امیدوار به از سرگیری اردوگاه در اواسط ماه اوت – ورزشی

به روز شده: Jul 01, 2020, 08:53 IST | PTI | دهلی نو

این NRAI به تازگی منتشر شده یک لیست از 34 بورس خواهد شد که آموزش به طور جداگانه برای quadrennial ورزشی پر زرق و برق برنامه ریزی شده برگزار می شود تابستان آینده پس از COVID-19 همه گیر دادند و در بازی برگشت با یک سال

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

به امید اواسط ماه اوت از سرگیری اردوگاه های خود را برای بازی های المپیک هسته ای گروه, National Rifle Association of India (NRAI) دفتر حامل دیدار خواهد کرد در 15 ژوئیه به بررسی وضعیت و کشف محدود گزینه های سمت چپ را با آنها در میان COVID-19 بیماری همه گیر. این NRAI به تازگی منتشر شده یک لیست از 34 بورس خواهد شد که آموزش به طور جداگانه برای quadrennial ورزشی پر زرق و برق برنامه ریزی شده برگزار می شود تابستان آینده پس از COVID-19 همه گیر دادند و در بازی برگشت با یک سال. این بورس تشکیل گروه اصلی برای بازی های المپیک است.

“وجود دارد یک جلسه در تاریخ 15 ژوئیه که در آن NRAI مقامات را بررسی وضعیت و کشف چند گزینه های آنها را بر روی صفحه خود را به عنوان دور به عنوان سرگیری اردوگاه نگران است” یک منبع نزدیک به تیراندازی ورزشی apex بدن در کشور گفت: PTI. “در ابتدا برنامه ریزی شده بود به راه اندازی مجدد در اطراف اواسط ژوئیه اما با افزایش coronavirus موارد در هند همه چیز را از ما انتظار می رود. “بنابراین در حال حاضر هدف این است که برای شروع پس از استقلال بعد بسته به اینکه چگونه وضعیت تابه. بدیهی است که همه چیز خواهد شد بستگی دارد در سای و دولت احكام است.”

وزیر ورزش Kiren Rijiju در مجازی دیدار با نمایندگان مختلف ورزشی ملی فدراسیون (NSFs) در هفته گذشته گفت: رقابتی رویدادهای ورزشی می توانید شروع به بدون تماشاگر از ماه اوت است. و حتی به عنوان مدیران مشغول خرمن کوبی از سرگیری برنامه های هند ورزشکاران می خواهید آنها را به آج با احتیاط با این بیماری همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

دو جام جهانی مدال طلای Abhishek ورما که بخشی از هسته گروه گفته بود که به هیچ وجه در اردوگاه های سازمان می تواند در Dr Karni سینگ محدوده عکسبرداری در سرمایه های ملی که در آن تعدادی از موارد نمایی رشد کرده در هفته های اخیر. یک فدراسیون گفت: آنها همچنین به بررسی اگر اردوگاه های سازمان می تواند در یک دسته کوچک چهار تا پنج بورس در اکثر با یک مربی برای کمک به آنها.

“تمرکز خواهد شد به طور عمده در هسته گروه بورس برای بازی های المپیک است که بدیهی است که اولویت بالا. “این NRAI است که به دنبال راه هایی برای شروع اردوگاه برای آنها اما بدون در نظر گرفتن خطرات نگه داشتن در ذهن رفاه ورزشکاران و مربیان و دیگر کارکنان پشتیبانی در تاسیسات” این منبع گفت.

هند یکی از ارشد ترین, اکشن, Sanjeev Rajput بود نیز صحبت در خطوط مشابه به تازگی. این COVID-19 همه گیر است که تا کنون بیش از آلوده 5.5 لاخ مردم و ادعا کرد که نزدیک به 17000 زندگی در کشور است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de