در حال حاضر واتساپ سفارش خود را از جدول خود را

در حال حاضر واتساپ سفارش خود را از جدول خود را – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 07:24 IST | یک خبرنگار | بمبئی

یا از خانه! NRAI همکاران با پلت فرم تجارت Dotpe برای دیجیتال سفارش و حداقل لمسی بشر

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

انجمن ملی رستوران از هند وارد یک همکاری استراتژیک با گورگان مبتنی بر O2O پلت فرم تجارت Dotpe به ارائه بدون درز B2B دیجیتال سفارش راه حل کاملا یکپارچه با دروازه پرداخت برای آن عضو رستوران ها و ابر آشپزخانه.

در حال حاضر پنج لاخ-به علاوه رستوران برادری, نمایندگی NRAI خواهد بود قادر به تغییر جهت عملیات خود را با اتصال با مشتریان خود را به طور مستقیم از طریق WhatsApp. NRAI اعضا می توانند سود این خدمات در هزینه های پایین به جای یک درصد بر اساس کمیسیون. هنگامی که قفل برداشته است, در این رستوران می توانید با استفاده از Dotpe را QR-بر اساس کاتالوگ و پلت فرم تجارت الکترونیک دیجیتال, سفارش, تضمین می کند که حداقل انسان را لمس کنید.

این است که چگونه آن کار می کند. مهمانان می توانید کد QR را اسکن قرار داده شده در جداول خود را از گوشی های تلفن همراه و مشاهده کل منوی رستوران در این گوشی درست مانند تجارت الکترونیکی کاتالوگ. مهمانان می توانید سفارش از طریق کاتالوگ در حالی که آنها باقی می ماند نشسته و همچنین پرداخت از طریق تلفن. سفارش های مربوط به ارتباطات خود ادامه خواهد داد و بیش از واتساپ. در حال حاضر در حال استفاده توسط چند برجسته زنجیره غذایی در این سیستم در نهایت به نفع lakhs از بزرگ و کوچک کسب و کار آنلاین در چند ماه آینده.

صحبت در مشارکت Anurag Katriar رئیس جمهور NRAI می گوید از مواد غذایی aggregators شده اند که در مواجهه با رستوران “این بسیار مفید خواهد بود در این پست همه گیر عصر. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این راه حل به نفع کل F&B برادری در بزرگ بهره lakhs از رستوران ها در سراسر کشور است. این آغاز فروتن آنها را خاموش چنگال مدرن روز دیجیتال صاحبخانه است.” Shailaz نق نقو, موسس, Dotpe می گوید: “در مورد ناهار خوردن در, ایمنی مشتری از اهميت زيادي برخوردار است و با استفاده از دیجیتال ما سفارش راه حل مشتریان می توانید از چندین تماس انسان نقاط. علاوه بر این وجود دارد بدون نیاز مشتریان به دانلود هر گونه برنامه های اضافی به عنوان آنها می توانید شروع به سفارش مواد غذایی به سادگی با اسکن کردن یک کد QR.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de