در حال حاضر Vistara ممنوعیت Kunal Kamra

در حال حاضر Vistara ممنوعیت Kunal Kamra – اخبار

به روز شده: Mar 13, 2020, 18:36 IST | Prachi Sibal | بمبئی

حامل بود که در ابتدا او را پشتیبانی می کند در حال حاضر شامل ایستادن در لیست پرواز ممنوع

Comedian Kunal Kamra

کمدین Kunal Kamra

پس کمدین Kunal Kamra heckling اخبار لنگر Arnab Goswami در لکنو-محدود نیلی پرواز و پس از آن ممنوع قرار داده شده به او توسط چهار خطوط هوایی Kamra داشت که Vistara و هوایی تا به حال نه او را در لیست پرواز ممنوع. او همچنین به رسانه های اجتماعی در فوریه 2, بشاش و مجموعه ای به هیئت مدیره Vistara پرواز. Kamra نیز دریافت حمایت قاطع در رسانه های اجتماعی و آفلاین و برخی از آن ترجمه به ستایش برای شرکت های هواپیمایی در اجازه دادن به او را پرواز.

Kamra رفت و در را به چالش نیلی پرواز ممنوع در دادگاه عالی دهلی یک درخواست که ریخته شد. اما نیلی داخلی کمیته در ادامه به کاهش ممنوعیت از سه ماه در فوریه 28.

حامد Kamra تا به امروز اطلاع رسانی از دریافت استیناف اقتدار هوا Vistara اطلاع او گفت که قرار داده شده در لیست پرواز ممنوع تا مارس 27 سال 2020 است. طبق اطلاع رسانی انجام شده است “در اشاره به دستور مورخ 27 فوریه سال 2020 توسط کمیته داخلی برای داوری توسط InterGlobe حمل و نقل هوایی محدود (نیلی).” آن را بیشتر به اطلاع این است که با توجه به “سرکش انجام در 28 ژانویه سال 2020 در هیئت مدیره نیلی پرواز.

در پاسخ Kamra گفت: “من شگفت زده و یا متلاطم. این به ما می گوید که Arnab Goswami است یک فرد مهم برای همه شرکت های هواپیمایی. من صفر f**** به من بدهید.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im