در حال حاضر کارینا کاپور خان قلدری متهم است

در حال حاضر کارینا کاپور خان قلدری متهم است – سرگرمی

به روز شده: Jun 20, 2020, 14:08 IST | Hitlist تیم | بمبئی

یک کلیپ از کارینا کاپور خان و دوستان آمریتا آرورا Ladak از بحث نشان می دهد در حال انجام است دور از اینترنت است.

Kareena Kapoor Khan

کارینا کاپور خان

یک بخش از شهروندان به خصوص Sushant Singh Rajput طرفداران در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی به تماس از اواخر بازیگر همکاران ساخته شده است که اظهارات تحقیر در مورد او. یک کلیپ از کارینا کاپور خان و دوستان آمریتا آرورا Ladak از بحث نشان می دهد در حال انجام است دور از اینترنت است.

بررسي فايلهاي کلیپ زیر:

زمانی که Bebo خواسته است به ارائه مشاوره به سارا علی خان او می گوید که او نمی باید تاریخ اولین فیلم قهرمان. در آن زمان, سارا بود تیراندازی با Rajput برای Kedarnath (2018). ستاره پاسخ ساخته شده است که شهروندان اسلم Bebo برای قلدری بیگانگان با ساخت غیر مستقیم تطبیق در SSR.

به طور مشابه شهروندان شده اند هجوم Karan Johar و Alia Bhatt برای ساخت پاپ Sushant در یک قسمت از Koffee With Karan. بسیاری نیز تصمیم گرفت به دنبال Alia Bhatt و Karan Johar در رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر.

این حرکت پس از KJo و چیزهای دیگر متهم شدند توسط شهروندان از قوم و خویش و برای mistreating خارجی مانند Sushant Singh Rajput. Karan Johar و Alia Bhatt نیز مواجه توپخانه ضد هوایی در رسانه های اجتماعی خود را برای نوشته های تسلیت برای Sushant. شهروندان ناودان آنها را برای خود ‘نفاق’.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK