آهنگ، Chale chalo، chale chalo، بایدن کو رای انجام دهید، بایدن کی jeet هو، unki haar haan، توسط خواننده مستقر در سیلیکون ولی تیتیلی بانرجی ارائه شده و توسط آجی و وینیتا بوتوریا منتشر شده است.

Aamir Khan

امیرخان

در تلاش برای حمایت از جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ریمیکسی از ‘چاله چلو’ از لاگان ستاره دار امیرخان (۲۰۰۱) برای وو رای دهندگان هندی-آمریکایی آزاد شده است.

The track, ‘Chale chalo, chale chalo, Biden ko vote do, Biden ki jeet ho, unki haar haan’, has been rendered by Silicon Valley-based singer Titli Banerjee and released by Ajay and Vinita Bhutoria. سازندگان آن را یک «آهنگ جنگ جنگ، که از انرژی جشن های هند ترسیم می شود» توصیف می کنند. آنها امیدوارند الهام بخش رای دهندگان برای «بیدار شدن» و رای دادن به بایدن باشد.

همچنین خوانده شده: امیرخان در ابتدا داستان لاگان را رد کرد

لاگان نه تنها یک فیلم پرفروش برای خط داستانی آن بود، بلکه کلاسیکی برای آهنگ هایش بود که از میهن پرستی صحبت می کرد و تقدیر بی اندازه ای از سراسر کشور و حتی خارج از کشور به دست آورد.

در جبهه کار، امیرخان هم اکنون برای لال سینگ چادها که بازسازی یکی از محبوب ترین کلاسیک های هالیوود به نام Forrest Gump است، آماده می شود. انتظار می رود این فیلم در طول کریسمس ۲۰۲۰ اکران شود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار