نواک جوکوویچ: من در برابر واکسیناسیون

نواک جوکوویچ: من در برابر واکسیناسیون – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 07:58 IST | AFP | بلگراد

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ می گوید او می خواهم مخالفت امکان اجباری Coronavirus واکسن برای بازیکنان تنیس که سفر در سراسر جهان برای مسابقات

Novak Djokovic

نواک جوکوویچ

نواک جوکوویچ گفت: او را در برابر اجباری Coronavirus واکسیناسیون اگر آن را تبدیل به یک نیاز برای بازیکنان تنیس برای سفر به مسابقات. “من در برابر واکسیناسیون. من نمی خواهم که کسی نیروهای من برای دریافت واکسن به منظور قادر به سفر” جهان شماره 1 گفت: اواخر روز یکشنبه.

صربی ستاره صحبت شد از اسپانیا که در آن او در مستند با خانواده اش در یک ویدئو کنفرانس برگزار شد در Facebook به صورت ارتدوکس عید پاک. “ما [بازیکنان] را به سفر. من فکر می کنم از آن خواهد شد شماره یک چالش,” او گفت:.

“اگر آن را [واکسیناسیون] تبدیل خواهد شد اجباری چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من را به یک تصمیم گیری” در مورد اینکه آیا برای دریافت یک واکسن یا نه, او گفت:. “این نظر من است در حال حاضر. این که آیا آن تغییر خواهد کرد من نمی دانم.”

هیچ واکسن در حال حاضر
وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای این ویروس است که ادعا کرد برخی از 1,65,000 زندگی در سراسر جهان هر چند آزمایشگاه در سراسر جهان در حال مسابقه به منظور توسعه یک درمان است. مثل بقیه از دنیای ورزشی تنیس روی داده و مکث از اوایل مارس با ATP و WTA تورهای معلق تا اواسط جولای در اولین و ویمبلدون را لغو و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

‘هیچ بازی قبل از سپتامبر, اکتبر’
جوکوویچ برآورد مسابقات نمی خواهد راه اندازی مجدد “قبل از ماه سپتامبر یا اکتبر”. “این فصل را رسما راه اندازی مجدد هنگامی که هر کس می تواند 100 درصد خاصی است که مردم می توانند بازگشت که هیچ خطر وجود دارد که افراد مقاوم به ویروس و این زمان طول می کشد.” مسابقات با سفر محدود به یک کشور یا یک منطقه می تواند امکان پذیر است, او گفت:.

17
هیچ. از گرند اسلم عنوان تک برنده نواک جوکوویچ

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de