نواک Djoko اعتماد به نفس از ضرب و شتم اسلم جهان شماره 1 سوابق

نواک Djoko اعتماد به نفس از ضرب و شتم اسلم جهان شماره 1 سوابق – ورزشی

به روز شده: مارس 17, 2020, 11:06 IST | AFP | پاریس

صرب دارای 17 رشته سه نفر از رکورد راجر فدرر 20 و دو پشت 19 از رافائل نادال

Novak Djokvic

نواک Djokvic

نواک جوکوویچ گفت که او مطمئن است او به پایان خواهد رسید و کار خود را به عنوان بزرگترین گرند اسلم عنوان برنده تمام وقت و شکستن رکورد هفته در جهان شماره یک نقطه. صرب دارای 17 رشته سه نفر از رکورد راجر فدرر 20 و دو پشت 19 از رافائل نادال. قبل از coronavirus آورده 2020 فصل به توقف جوکوویچ تا به حال اسیر یک هشتم استرالیا باز شد و در یک 18-0 رگه برنده خود را برای سال.

“من فکر می کنم که من هنوز هم چیزهایی که در این ورزش است. من معتقدم که من می توانم برنده ترین انتقاد شدید و شکستن رکورد برای اکثر هفته در شماره 1. کسانی که قطعا من روشن اهداف” جوکوویچ گفت: “در عمق با گراهام Bensinger’ تلویزیون نشان می دهد. جوکوویچ شده است در بالای رتبه بندی برای مجموع 282 هفته. فدرر منجر راه در 310 با آستین بازنشسته پیت سمپراس در 286.

با این حال زمان این است که به راحتی در کنار جوکوویچ خواهد شد که خود را جشن می گیرند 33rd تولد on May 22. فدرر خواهد بود 39 در ماه اوت در حالی که نادال نوبت 34 در ماه ژوئن. جوکوویچ حتی خود را می بیند هنوز هم بازی در 40. “من باور نمی کنم در محدودیت. من قطعا می خواهید برای رفتن برای یک مدت زمان طولانی است.” “اما من می دانم که این مقدار از مسابقات من بازی در حال رفتن به کاهش بسیار به زودی.

“من نمی خواهد بود قادر به بازی در این شدت و با این کار بسیاری از مسابقات و این بسیار سفر برای مدت زمان طولانی. “من ممکن است بازی در 40 اما پس از آن احتمالا وجود خواهد داشت تمرکز در بزرگترین تورنمنت ها و مسابقات است که بیشتر به من.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de