خرید رپورتاژ

اشاره کرد کانادا بازیگر Kishori Ballal دور می گذرد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 17:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بنگلور

کهنه بازیگر Kishori Ballal نیز عمل در Ashutosh Gowariker را Swades و فیلمساز به توییتر گرفت پارلمانی او بودند.

Kishori Ballal. Picture/Twitter: @AshGowariker

Kishori Ballal. عکس/توییتر: @AshGowariker

اشاره کرد کانادا بازیگر Kishori Ballal که نقش Kaveriamma در Swades گذشت امروز. بازیگر مبتلا به مربوط به سن بیماری و نفس او آخرین در یک بیمارستان در بنگلور.

Swades مدیر Ashutosh Gowariker به توییتر گرفت پارلمانی Ballal جويد. او نوشت: “دل شکسته! خیلی غم انگیز در مورد, درگذشت #KishoriBallal جی!! Kishori جی… شما را یاد خود را سخاوتمندانه نوع گرم و خوش برخورد شخصیت! و خود را فراموش نشدنی عملکرد به عنوان #Kaveriamma در #Swades !! شما مطمئنا می تواند از دست رفته!!”

Kishori Ballal عرضه در کانادا سینما با فیلم Evalentha Hendthi در سال 1960. Ballal که آغاز کار او به عنوان یک Bharatanatyam رقصنده عمل در چندین کانادا و زبان های دیگر مانند فیلم Kahi, Hani Hani, Suryakanthi حمل Maratha, Aiyyaa, Lafangey Parindey, و بسیاری دیگر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im