خرید رپورتاژ

نه بیش از حد بسیاری از بچه ها را نگاه کنید تا در این تیم: Yuvraj Singh می گوید Rohit Sharma – ورزشی

به روز شده: Apr 08, 2020, 15:39 IST | سرپرستان | دهلی نو

رسانه های اجتماعی وجود ندارد بنابراین هیچ حواس پرتی همچنین” Yuvraj گفت: پاسخگویی به هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma سوال در چه تفاوتی بین تیم او در بازی با برنده سال 2007 T20 و 2011 50-بیش از جام جهانی,

Yuvraj Singh and Rohit Sharma. Pics/Instragram

Yuvraj Singh و Rohit Sharma. عکس/Instragram

سابق هند ستاره همه طفیلی Yuvraj Singh روز سه شنبه گفت: به اندازه کافی وجود ندارد نقش مدل در این زمان تیم هند به نگاه تا علاوه بر Virat Kohli و Rohit Sharma که بازی تمام سه فرمت و اضافه کرد که این خط از احترام به سالمندان تبدیل شده نازک است.”

“تفاوت پیدا کنم بین تیم ما و در حال حاضر این است که در طول زمان ما سالمندان بودند بسیار منظم است. رسانه های اجتماعی وجود ندارد بنابراین هیچ حواس پرتی همچنین” Yuvraj گفت: پاسخگویی به هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma سوال در چه تفاوتی بین تیم او در بازی با برنده سال 2007 T20 و 2011 50-بیش از جام جهانی, و تیم در حال حاضر تحت Virat Kohli.

“ما تا به حال برای حمل خودمان را در یک راه خاص. ما استفاده می شود به نگاه تا سالمندان ما به عنوان آنها چگونه رفتار, صحبت کردن با رسانه ها و…. آنها استفاده می شود. من چیزهای بسیاری آموخته. این چیزی است که ما یاد گرفتیم از آنها و به شما بگویم که بچه ها نیز گفت:” هند در سال 2011 در جام جهانی از این مسابقات به عنوان یکی از بهترین سفید-توپ کریکت در تمام دوران است.

“در این تیم سالمندان هستند شما (Rohit) و Virat (Kohli) که هر سه فرمت. من فقط احساس از رسانه های اجتماعی آمده است وجود دارد بسیار کمتر بچه ها را نگاه کنید تا. که حس احترام به سالمندان و…آن را تبدیل به یک خط نازک” گفت: Yuvraj که به نام زمان خود نامی حرفه ای در سال گذشته است.

با استناد به بدنام K. L. Rahul و Hardik Pandya چت نشان می دهد مثال Yuvraj گفت: “KL, Hardik حادثه…ما نمی تواند فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد. این تقصیر آنها نیست ، IPL قرارداد آنقدر بزرگ نیستند و حتی بازی برای هند وجود دارد و پول زیادی.

“شما نیاز سالمندان به راهنمای آنها. Sachin همیشه به من می گفت اگر شما انجام در این زمینه همه چیز را به دنبال خواهد داشت. من در (ملی کریکت آکادمی) NCA و بازیکنان نمی خواهید به بازی تست. نسل دوم نمی خواهند به بازی تست و آزمایش واقعی برای یک کریکت گفت:” 38 ساله.

Rohit موافقت کرد و گفت: زمانی که او برای اولین بار به تیم آن را پر از سالمندان و در حال حاضر این چنین نیست و خلق و خوی نور است.

“زمانی که من وجود دارد بنابراین بسیاری از سالمندان است. در حال حاضر جو نور است.”

بی باک, درب بازکن, اضافه شده است که او به جوان stumper Rishabh نفس نفس زدن است که اغلب targer برای underwhelming اجرای برنامه.

“من سعی کنید به صحبت کردن با Rishabh زیادی است و او را درک کنند. او scrutinised زیادی است. او فقط 21-22. رسانه ها احساس می کند آن است که بخشی از کار خود را. آنها باید به فکر می کنم آنچه که آنها در حال نوشتن است. 5-6 بازیکنان وجود دارد به صحبت می کنید به طور منظم.”

Yuvraj گفت: این محصول در حال حاضر نیاز به بیمار آن را به عنوان طول می کشد زمان به طور مداوم موفق است.

“شما نیاز به تجربه برای رفتن به این منطقه. در حال حاضر Rishabh, (Prithvi) شاو (Shubman) Gill…ما نمی توانیم آنها را به بازی مانند Virat و شما را از دریافت کنید. آن را به بیش از دوره معینی از زمان است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان