نه بالیوود اما علاقه زیادی به عمل در نقش: خانم سردستهزنان خواننده اپرا runner-up Neha Jaiswal

نه بالیوود اما علاقه زیادی به عمل در نقش: خانم سردستهزنان خواننده اپرا runner-up Neha Jaiswal – اخبار

انتشار: May 04, 2020, 17:33 IST | PTI | بمبئی

Neha گفت که او به دست آورد بسیار زیاد قرار گرفتن در معرض کار و تعامل با چندین زن در طول سفر خود در رقابت

Neha Jaiswal has also won the title of Elite Miss Rajasthan in 2016. Picture/Instagram Neha Jaiswal

Neha Jaiswal نیز موفق به کسب عنوان نخبگان دست راجستان در سال 2016. تصویر/Instagram Neha Jaiswal

Neha Jaiswal LIVA دست سردستهزنان خواننده اپرا 2020 نفر دوم می گوید که او را تا این فرصت را نمایش داده و او را به انجام کار اجتماعی می کند و خودش را بازیگری در بالیوود. 23-سال-مدل قدیمی که شد از پونا شد تاج دوشیزه سردستهزنان خواننده اپرا Runner-up by Roshni Sheoran در مراسم هفته گذشته است. Neha گفت که او احساس می کند چیزی جز قدردانی برای افتخار.

“رویایی که من دیدم برای سال آمده است درست است بنابراین من احساس می کنم حس قدردانی و ادامه خواهد داد به احساس. آن را به یک پلت فرم و احساس می کنم مصمم به بیشتر از آن را. از آن زمان به کار” Neha گفت PTI.

وقتی پرسیده شد که اگر بازیگری در یک فیلم بالیوود است که در ذهن 23 ساله گفت: “نه بالیوود اما این تئاتر است که من علاقه زیادی به. من قطعا می خواهید برای کشف بازیگری در نمایشنامه و تئاتر.
“قصد من برای ورود به یک مراسم مجلل زیبایی بود همیشه قادر به افزودن ارزش به زندگی مردم است. من از دست سردستهزنان خواننده اپرا runner-up به عنوان یک فرصت عالی برای رسیدن به مردم و کار اجتماعی و فعالیت های پس از من حمایت از منابع و پلت فرم شبیه به این.”

Neha گفت که او به دست آورد بسیار زیاد قرار گرفتن در معرض کار و تعامل با چندین زن در طول سفر خود را در رقابت.

“ما همه در همان رده سنی اما انجام این کار به خوبی در زمینه های ما یکی از دیگری بهتر از این رو من قصد دارم پشت الهام گرفته شده توسط شرکت کنندگان به فشار محدودیت های من و برای رسیدن به بیشتر,” او گفت:. Adline Castelino که شد از Mangalore شد تاج برنده LIVA دست خواننده های جهان در حالی که Aavriti Choudhary عطا شد با عنوان دوشیزه سردستهزنان خواننده اپرا فراملی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im