شمال بمبئی گزارش اولین Coronavirus مرگ به عنوان Kandivli ساکن می میرد


پس از مرگ گزارش شد ده نفر از اعضای خانواده اش فرستاده بودند به انزوا مرکز

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک زن 52 ساله درگذشت Coronavirus صبح روز چهارشنبه در حالی که برای درمان این بیماری در: Shatabdi بیمارستان. پس از مرگ گزارش شد ده نفر از اعضای خانواده اش فرستاده بودند به انزوا مرکز.

: Shatabdi, بیمارستان, پزشکی, سرپرست Parmod Nagarkar گفت: اواسط روز که مرحوم ساکن شد و با خانواده اش در Kandivali شرق هانومان نگر. “او به بیمارستان از چند روز پیش. پزشکان وجود دارد فرستاده خود را با سواب نمونه برای COVID-19 آزمون که در آن آزمایش مثبت بود. مرد شد و سپس بستری در Coronavirus بخش است که او پس از درگذشت در حالی که در حال درمان می شود,” او اضافه شده است.

بیمارستان مقامات در ابتدا ارسال و بدن خود را به Dhanukar وادی هولوکاست مرکز انجام last rites. به عنوان خانواده اعتراض به بدن سوزانده و مددکار اجتماعی سهیل رضوی و محلی دیگر رهبران سیاسی مداخله کرده و خطاب به پرسنل پلیس و بیمارستان اقتدار اعطا مجوز به دفن بدن. خانواده و سپس در زمان بدن به یک گورستان در غرب بیان بزرگراه در Goregaon شرق و انجام آخرین مناسک وجود دارد در اواخر شب.

MS گفت که با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط دولت در بدن از Coronavirus بیماران باید سوزانده شود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>