نورا فاتحی: وجود دارد بسیاری از مسائل مالی در خانواده من

نورا فاتحی: وجود دارد بسیاری از مسائل مالی در خانواده – سرگرمی

انتشار: May 06, 2020, 19:47 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نورا فاتحی به تازگی ریخته لوبیا او اولین کار مبارزات مالی خانواده اش مجبور به رفتن را از طریق و خیلی بیشتر!

Nora Fatehi Picture Courtesy: PR

نورا فاتحی تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

زرق و برق دار نورا فاتحی به تازگی به نظر می رسد در Komal Nahata را نشان می دهد شب پرستاره جایی که او ساخته شده برخی از جالب آیات در مورد خودش و خانواده اش. نورا اظهار داشت: چگونه او kick-شروع به کار در یک مناقصه سن 16 و چگونه یک زمان وجود دارد خانواده اش در مبارزه با یک بحران مالی است.

“من همیشه اول کار بود و به عنوان یک خرده فروش دیپلم در بازار بود که درست در کنار من دبیرستان, بنابراین من می خواهم پایان کلاس و رفتن وجود دارد. من 16. من تا به حال کار برای بسیاری از دلایل. وجود دارد بسیاری از مسائل مالی در خانواده من و من قرار بود به یکی که گام تا و نان آور” او گفت:.

از کار در یک فروشگاه لباس به عنوان یک پیشخدمت و حتی فروش بلیط قرعه کشی, نورا آن را انجام داده است همه. “من مشغول به کار در پوشاک مردانه, فروشگاه من فروش مناسب قرار دادن لباس ها با یکدیگر و تمام. پس از آن من چیز های متعدد. من مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت در رستوران ها کباب ترکی ، من مشغول به کار در یک منشی تلفنی تماس سرد مردم و فروش بلیط بخت آزمایی. ‘سلام خانوم آیا شما می خواهید برای خرید این بلیط? و 90 درصد از آنها مانند (تقلید صدای تلفن حلق آویز کردن). من مشغول به کار در کمیسیون من مشغول به کار در مک دونالد یک بار. من همه چیز را,” او گفت:.

نورا آمد به ویژه هنگامی که او مشخص شده ورود خود به عنوان یک کارت وحشی در محبوب واقعیت نشان می دهد در سال 2015. او تبدیل به یک نام خانگی پس از او نشان داد او قاتل حرکات رقص در فیلمهای chartbuster Dilbar از Satyameva Jayate. فک ما فقط کاهش یافته است در حالی که تماشای او را در ساکی ساکی Garmi.

نورا انجام داده حمایت از نقش در فیلم هایی مانند بهارات و Batla خانه. او در گذشته دیده می شود بر روی صفحه نمایش بزرگ در Remo d’souza را در خیابان های رقصنده بازی های 3D در کنار Varun Dhawan و Shraddha Kapoor, او در حال رفتن به خواستگاری طرفداران خود را با او نقش های جالب در مگا فیلم بوج: غرور و افتخار از هند است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>