خرید رپورتاژ

نورا فاتحی مجروح در حالی که فیلمبرداری بوج: غرور و افتخار از هند – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 05, 2020, 18:21 IST | سرپرستان | بمبئی

نورا فاتحی بود “به شدت مجروح” در حالی که انجام یک عمل اکتان بالا دنباله ای برای فیلم آینده بوج: غرور و افتخار از هند

Nora Fatehi

نورا فاتحی

بازیگر نورا فاتحی بود “به شدت مجروح” در حالی که انجام یک عمل اکتان بالا دنباله ای برای فیلم های آینده “بوج: غرور و افتخار از هند”.

“من فقط از بوپال پس از تیراندازی من بخشی از فیلم “بوج: غرور و افتخار از هند”. این شامل بسیاری از صحنه های عاطفی و کل اکتان بالا عمل دنباله است که در آن من به پایان رسید تا گرفتن به شدت مجروح” نورا گفت.

نورا که در حال حاضر بالا سوار در موفقیت او را آزاد کند “رقاص خیابانی 3D”, او صدمه دیده پیشانی.

“در یک توالی شرکت من بازیگر به طور تصادفی انداخت تفنگ مستقیم به صورت من که ناشی از پیشانی من به خونریزی و تورم. من در بسیاری از درد اما من می دانستم که مدیر مورد نیاز برای تکمیل شلیک به او به عنوان یک برنامه بسیار تنگ بنابراین من همچنان به شلیک در طول روز به رغم آسیب. آن را به سمت چپ یک علامت برای بیش از یک هفته در صورت من,” او گفت:.

“بوج: غرور و افتخار از هند” ستاره Ajay Devgn, سانجی دات, سوناکشی سینها, Sharad Kelkar, Ammy Virk و Pranitha Subhash. این فیلم به کارگردانی آبیشک Dudhaiya.

در این فیلم آجی دیده خواهد شد بازی هندی خلبان نیروی هوایی Vijay Karnik در حالی که سوناکشی خواهد مقاله شخصیت Sunderben Jetha Madharparya که یک مددکار اجتماعی و یک کشاورز زنان که معتقد 299 زنان دیگر از Madhapur برای کمک به ایجاد یک باند فرودگاه در هند و پاکستان جنگ سال 1971.

Karnik شد در شارژ از بوج هوایی در طول جنگ است که باقی مانده و عملیاتی با وجود مواجهه با بمب گذاری های سنگین از پاکستان است. او به همراه 50 IAF و 60 دفاعی امنیتی سپاه پرسنل در هوایی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان