سازندگان فیلم 25 جیمز باند، بدون زمان برای مرگ، به تازگی کاهش یافته است تریلر همه جدید از دانیل کریگ ستاره دار؛ چکش کن!

A still from No Time To Die

هنوز هم از هیچ زمان به مرگ

دوره دانیل کریگ به عنوان جیمز باند غیر قابل تقلید ممکن است به زودی به پایان برسد، اما هیچ چیز نمی تواند هیجان ما از تماشای او را در عمل یک بار دیگر در جدیدترین کنسل از حق رای دادن 007 را بکشند. سازندگان فیلم 25 جیمز باند، بدون زمان برای مرگ، به تازگی کاهش یافته است تریلر همه جدید از دانیل کریگ ستاره دار!

این فیلم با یک بازیگران گروه ستاره ای از جمله لیا سیدو، کریستوف والتز، بن ویشاو، رالف فاینس، روری کینیر، نائومی هریس و جفری رایت بسته بندی شده است. چیزی که حتی بهتر است این است که رامی ملک نقش باند بدی، صفین و آنا د آرماس را به عنوان بانوی عشق در زندگی باند به همراه لاشانا لینچ بازی می کند که پس از تصمیم به ترک خدمت فعال، شماره باند را بر عهده می گیرد.

سازمان دیده بان تریلر جدید بدون زمان برای مرگ در زیر:

[محتوای جاسازی شده]

فیلم بسته بندی شده اکشن به کارگردانی کاری جوجی فوکوناگا است که پیش از این بازدیدهای باک آفیس مانند جین ایر را داده است و شامل فیلمنامه نویسی نیل پورویس، رابرت وید، کاری و فیبه والر-بریج است که نام خود را با هیت سیتکام فلباگ ساخته است.

مامور مخفي مورد علاقه بريتانيايي ما که براي ام آي 6 کار ميکنه برگشته به کار این وعده می دهد که یک پایان مناسب برای دانیل کریگ به عنوان بازیگر پیشنهاد خداحافظی با حق رای دادن پس از بازی در چهار فیلم باند قبلی.

هیچ وقت برای مرگ آزاد این نوامبر… هيجان زده اي؟

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار