هیچ حقوق و دستمزد کاهش SA بازیکنان در 2020-21 فصل می گوید: مدیر عامل ژاک Faul

هیچ حقوق و دستمزد کاهش SA بازیکنان در 2020-21 فصل می گوید: مدیر عامل ژاک Faul – ورزشی

به روز شده: May 01, 2020, 15:44 IST | سرپرستان | ژوهانسبورگ

“ما بودجه برای این مقدار. آن است که یک سیستم متمرکز و هر دو تیم ملی و حق رای دادن بازیکنان برای بودجه. در این مرحله ما به اندازه کافی ظرفیت برای دیدن ما از طریق فصل

South Africa cricket team

آفریقای جنوبی تیم کریکت

کریکت South Africas اقدام مدیر عامل ژاک Faul روشن ساخته است که شیوع کروناویروس خواهد شد که هیچ تاثیری در حقوق و دستمزد از بازیکنان برای 2020-2021 فصل, اما همچنین اشاره کرد که در آینده حقوق ممکن است به نگاه در نگه داشتن در ذهن تاثیر بیماری همه گیر.

“ما بودجه برای این مقدار. آن است که یک سیستم متمرکز و هر دو تیم ملی و حق رای دادن بازیکنان برای بودجه. در این مرحله ما به اندازه کافی ظرفیت برای دیدن ما از طریق این فصل است.

“اما در دراز مدت حتی اگر ما پوشش در این فصل ما را به نگاه در چه وضعیت است برای رفتن به پس از آن و تاثیر مالی آن است. در وضعیت ما, من نمی توانم هر بازیکن گرفتن پول کمتر در این فصل اما رفتن به جلو می بینم یک وضعیت که در آن بازیکن ممکن است مجبور به دریافت کمتر” Faul گفت: در روز سه شنبه.

اما او در ادامه برای اضافه کردن که در آینده برای محاسبات نیاز به انجام شود در ذهن نگه داشتن تاثیر شیوع بیماری در اقتصاد به عنوان یک کل.

“چقدر در دسترس خواهد بود به پرداخت بازیکنان (فصل بعدی)? ما نیاز به دیدن کل اثر Covid-19. و البته بازیکنان در حال حاضر دست در ظاهر هزینه ها و جوایز برنده,” او گفت:.

شیوع بیماری نه تنها دیده می شود از دست دادن زندگی و همچنین شغل از دست داده اند به دنیا آمده است به وقفه. در واقع بسیاری از رویدادهای ورزشی یا نامیده شده است و یا به حالت تعلیق درآمد. حتی سرنوشت 13th edition از لیگ برتر هند آویزان در تعادل با BCCI ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به اطمینان حاصل شود که پول نقد-غنی لیگ اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان این وضعیت را بهبود می بخشد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im