هیچ دین و هیچ طبقه تنها بشریت: Harbhajan Singh

هیچ دین و هیچ طبقه تنها بشریت: Harbhajan Singh – ورزشی

به روز شده: May 03, 2020, 08:35 IST | سرپرستان | دهلی نو

قبلا Yuvraj نیز گفت که با درخواست کمک برای بنیاد شهید افریدی که نمی خواهم به کسی صدمه به احساسات و همه او سعی کرده بود برای کمک به افراد مبتلا به علت جاری COVID-19 همه گیر

آس هند خاموش-عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh است در واکنش به این انتقاد که او و Yuvraj Singh دریافت برای گسترش حمایت از شهيد Afridis کار انسان دوستانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در پنج شنبه, Harbhajan آپلود یک ویدیو در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به نمایش سیک ها تهیه و توزیع مواد غذایی به نیازمندان در انگلستان است. “دین بدون بازیگران تنها بشریت…که آنچه در آن است…ایمن ماندن در خانه بمانند…گسترش عشق نفرت نیست, یا ویروس…بیایید دعا کنیم برای هر یک…ممکن است Waheguru همه ما برکت دهد” او نوشت: همراه با ویدئو.

قبلا Yuvraj نیز گفت که با درخواست کمک برای بنیاد شهید افریدی که نمی خواهم به کسی صدمه به احساسات و همه او سعی کرده بود برای کمک به افراد مبتلا به علت جاری COVID-19 بیماری همه گیر.

“من واقعا درک نمی کنم که چگونه یک پیام را برای کمک به آسیب پذیر ترین افراد می شود از نسبت دمیده شده! من سعی کردم برای رسیدن به از طریق آن پیام بود برای کمک به مردم در کشورهای مربوطه با ارائه بهداشت و درمان قصد من این بود که نه به کسی صدمه احساسات” Yuvraj گفت: در یک پیام ارسال شده در توییتر خود رسیدگی در روز چهارشنبه.

“من یک هندی و من همیشه خونریزی آبی و همیشه ایستاده برای بشریت است. Jai Hind,” او اضافه شده است.

پیشتر در روز سه شنبه, Yuvraj و Harbhajan Singh زوج با افریدی برای کمک به کسانی که نیاز دارند در طول این بیماری همه گیر است که تاکنون جان هزاران نفر در سراسر جهان است.

“این تست زمان, آن زمان به دنبال هر یک از دیگر به خصوص آنهایی که کمتر خوش شانس. اجازه دهید ما بیت من حمایت از شهید افریدی و شهید افریدی بنیاد در این نجیب ابتکار COVID-19. لطفا کمک کنید در donatekarona.com,” Yuvraj بود توییتی tagging Harbhajan.

Harbhajan نیز ستایش افریدی برای ارزش اجتماعی کار او انجام شده بود و تلاش در این شرایط.

اما هشتگ #ShameonYuviBhajji شروع روند در توییتر با کاربران شلاق را در این دو برای کمک به افریدی. در همان زمان نیز وجود دارد پشتیبانی از سابق هند همه طفیلی با #IStandWithYuvi برچسب انجام دور.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im