بدون نیاز به وحشت بیش از مرکز پیش بینی برای بمبئی: Rajesh Tope

بدون نیاز به وحشت بیش از مرکز پیش بینی برای بمبئی: Rajesh Tope – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 22:33 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

دولت وزیر بهداشت می گوید: آنها بر اساس فرض که این وضعیت خواهد بود استاتیک

Maharashtra Health Minister Rajesh Tope

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope

وزیر بهداشت راجش Tope است allayed ترس است که مرکز بهداشت و درمان تیم COVID-19 پیش بینی ایجاد کرده است. او گفت: پیش بینی بمبئی که ممکن است 42,604 موارد توسط مارس 30 و 6.50 لاخ بیماران توسط مارس 15 نفر هیچ چیز به نگرانی در مورد, زیرا آنها بر اساس فرض که این وضعیت خواهد بود استاتیک.

“این یک مدل ریاضی و یک علم وجود دارد در مورد آن نیز می باشد. اما اجازه دهید من به شما بگویم که همه چیز در اینجا نمی خواهد استاتیک چرا که ممکن است هر تلاش ساخته شده است برای جلوگیری از همه گیر. این دو برابر شدن نرخ افزایش یافته است و آن را بیشتر افزایش خواهد یافت. میزان مرگ و میر کاهش یافته است. روزانه بهبود نرخ 13 درصد است. حتی نقاط کاهش یافته است از 14 تا 5 گفت:” Tope در حالی که اطمینان مردم در آنلاین آدرس شنبه شب.

‘بمبئی نه عقب’

بدیهی است که اتحادیه بهداشت وزارت مدلسازی ریاضی نمی رفته پایین به خوبی با دولت به دلیل آن ایجاد وحشت در بمبئی که در آن همه گیر رسیده است و در هر گوشه و گوشه ای. Tope مقابله یافته تصریح می کند که بمبئی نبود عقب در هر مرحله که باید برای غربالگری آزمایش و درمان. “پیش بینی ها به نظر می رسد بر اساس این پیش فرض که هیچ چیز در حال انجام است و هیچ چیز می تواند انجام شود در روزهای آینده,” او گفت:.

Tope توصیه مردم به چشم پوشی از مرکز آمار است. “تنها 1 درصد موارد بحرانی و نیاز به هواکش. حداقل 83 درصد بدون علامت و رفتن به خانه با خیال راحت بعد از درمان. بمبئی خواهد شد اضافی قرنطینه تسهیلات با اکسیژن ایستگاه به خصوص برای Dharavi از فردا,” او گفت:.

تکنیک های جدید استفاده می شود

با توجه به وزیر جدید, تکنیک های تست – 7000 در آزمون های انجام شده روزانه استفاده می شود. “عکس حمام یکی رمان چیزی که ما را شروع کرده اند در Kasturba بیمارستان. از آن خواهد شد به 100 نفر در جاهای دیگر. رادیولوژی ماشین آلات و صترلزرس استفاده می شود برای نظارت بر افراد تحت مراقبت های پزشکی. ما همچنین با استفاده از پلاسما درمانی در بمبئی,” او گفت:.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>