هیچ بمبئی بازدید برای Sachin Tendulkar به فن Sudhir

هیچ بمبئی بازدید برای Sachin Tendulkar به فن Sudhir – ورزشی

به روز شده: Apr 24, 2020, 07:16 IST | Harit N Joshi | بمبئی

شده است وجود ندارد یک سال که دیوانه فن موفق به دیدار با Sachin Tendulkar, 47, تاریخ تولد خود را از نوامبر سال 2003 زمانی که Sudhir, 39, اولین ملاقات هندی پنبه حلاجی شده افسانه.

Tendulkar fan Sudhir Kumar Gautam

Tendulkar فن Sudhir کومار Gautam

قبل از تبدیل شدن به هند کریکت معروف ترین فن, Sudhir کومار Gautam آمد به شناخته شده به عنوان Sachin Tendulkar بزرگترین حامی نقاشی بدن خود را در سه رنگ و باد خود پوسته صدف حلزونی هر زمان Tendulkar در زمان گارد.

شده است وجود ندارد یک سال که دیوانه فن موفق به دیدار با Tendulkar, 47, تاریخ تولد خود را از نوامبر سال 2003 زمانی که Sudhir, 39, اولین ملاقات هندی پنبه حلاجی شده افسانه. امروز متفاوت خواهد بود با توجه به این مستند در سراسر کشور. “من غمگین هستم که من نمی قادر خواهد بود برای دیدار و آرزو Sachin اقا این زمان. اما من برای او آرزوی. Sachin آقا هم تصمیم گرفته است به جشن تولد خود را در این زمان [با توجه به بحران بهداشتی در سراسر جهان],” Sudhir گفت: اواسط روز شنبه از دهلی جدید که در آن او قرار داده است تا در دوستان خود را. او در زندگی Muzzafarpur بیهار.

“در سه سال گذشته من استعداد او چیزی در روز تولد خود را. پس از آن بود که پروردگار گانش نقاشی های ساخته شده توسط من. در موارد دیگر یک کولاژ از عکس های قدیمی را با هم توسط من. من اشتراک ویژه من هدیه ای برای او در Instagram فردا,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de