بیشتر آب-ورود نزدیک Kurla را Brahmanwadi nallah

بیشتر آب-ورود نزدیک Kurla را Brahmanwadi nallah – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 08:01 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

تخلیه نزدیکی, Santacruz-Chembur لینک جاده که در طول سرریزهای باران در حال گسترده تر

BMC has started cleaning the city's nullahs. Pic/Sayyed Sameer Abedi

BMC آغاز شده است تمیز کردن شهر nullahs. عکس/سید Sameer عابدی

همیشگی مشکل آب-ورود به سیستم در نزدیکی Brahmanwadi nallah در Kurla به دلیل سرشار مٹھی رودخانه رخ می دهد ممکن است از این سال است. دلیل — مرکزی راه آهن’ (CR) دهه پیر در انتظار کار تخلیه گسترش نزدیکی, Santacruz-Chembur لینک جاده تکمیل شده در 10 روز طول مستند.

تخلیه جریان که از زیر این آهنگ را گسترده تر بود از چهار تا 10.5 متر است. “این کار در صف برای برخی از زمان و ما به اتمام آن ها بدون هیچ گونه مشکل. مقامات ارشد از این باشگاه نیز در بازدید از این سایت برای بازرسی” ارشد راه آهن گفت.

توضیح بیشتر گفت: مسن دال بتنی پل بین Kurla و Tilak نگر ایستگاه بود فقط 4.5 متر و متصل به اصلی Brahmanwadi nallah. و با توجه به آب ورود مسائل لازم بود به گسترش تخلیه.

“با توجه به پیوسته حرکت قطار گسترش تبدیل شده بود غیر ممکن است. اما در مارس 4 و 8 ما رزرو دو بلوک جایی که ما حذف سربار سیم خانمان و آهنگ و وارد 6 جعبه هر,” او اضافه شده است. “آماده سازی برای این کار شروع شده 10 روز قبل از ما شروع به کار می کنند. در هر دو روز ما وارد شده شش جعبه هر یک با استفاده از برش و پوشش روش. به منظور تسهیل در جاده جرثقیل کار سربار سیم بود به بهینه سازی موقت” CR رئیس PRO شیواجی Sutar گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>