خرید رپورتاژ

هیچ وضوح در MSRTC اتوبوس حمل و نقل تا یکشنبه شب – اخبار

به روز شده: مارس 11, 2020, 16:20 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

منابع گفت: این یک تصمیم بیش از حکومت های دیگر و وجود دارد بیش از حد سیاسی دولت شرکت حمل و نقل

This image has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

سردرگمی حاکم عالی بیش از تصمیم ایالت ماهاراشترا شرکت حمل و نقل جاده (MSRTC) با وضوح در حال اجرا از اتوبوس و آنها هستند به معنای. در حالی که روز جمعه و شنبه وجود دارد بحث در مورد اتوبوس در دسترس بودن از صبح روز دوشنبه برای دانشجویان و مهاجران و یک پورتال که ساخته شده بود تا جمعه شب وجود نداشت نزد پورتال و هر شفافیت در این موضوع. جمعیت که رفت به اتوبوس انبارهای ساخت نمایش داده شد در مورد اتوبوس ها تا به حال برای بازگشت دست خالی.

منابع گفت: این یک تصمیم بیش از حکومت های دیگر و وجود دارد بیش از حد سیاسی دولت در امور حمل و نقل شرکت ساخت دومین ناوگان اتوبوس مالک در کشور بی اثر است.

این همه آغاز شده و در آخر هفته با حمل و نقل وزارت امور خارجه بیان کرد که کسانی که مایل به سفر در داخل دولت به مناطق مختلف اجازه داده می شود به سفر MSRTC اتوبوس رایگان از هزینه پس از لازم پلیس مجوز است. اتوبوس را نیز اجرا کنید و انتخاب کنید تا مهاجران در راه که راه رفتن و اگر آنها متعلق به کشورهای دیگر آنها را تقبل قایق از آب عبور تا مرزهای دولتی. ماهاراشترا وزیر حمل و نقل آنیل Pieraccioni گفت که مردم مایل به سفر باید به شکل یک گروه از 22 نفر و ارسال تمام اطلاعات به نزدیکترین ایستگاه پلیس و یا جمع.

“جمع و پلیس را هماهنگ دریافت مجوز از منطقه و دریافت ولسوالی ها و اتوبوس را ترک خواهد کرد که مجوز از هر دو به پایان می رسد در محل هستند. کسانی که با اعمال به صورت جداگانه می توانید انجام دهید تا به وضعیت حمل و نقل پورتال و ما را صبر کنید تا 22 چنین برنامه های کاربردی به طوری که ما می تواند ترتیب یک اتوبوس” Pieraccioni اعلام کرده بود. اما در روز یکشنبه کمی از این

نیز وجود دارد یک بحث ساختمان جدید پورتال که در آن کسانی که مایل به سفر می تواند ثبت نام و سپس نگاهی به سفر با اتوبوس. با اين وجود شفافیت در تصمیم گیری که بیش از حد به عنوان این پورتال آماده بود و نه شام.

در حالی که هیچ کس حاضر به صحبت در رکورد گفته مقامات پورتال آماده بود و خواهد بود فعال شده توسط دوشنبه.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان