خرید رپورتاژ

Nishit Sangwan را برای اولین بار در یک موزیک ویدئو را لرزاند آگهی ها – سرگرمی

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 16:17 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Nishit Sangwan جوانترین های دیجیتال پیشرو و تاثیر گذار است که در حال حاضر بدست آوردن نام خود را نه تنها با کارهای عادی و روزمره بلکه با استعداد خود را

این روزها موسیقی با داشتن سرعت های مختلف به عنوان آنها یکی از پربیننده ترین دوست و به اشتراک گذاشته شده فیلم ها در یکی از محبوب ترین و با استفاده از پلت فرم اجتماعی I. e. یوتیوب. اما به تازگی Nishit Samgwan او عرضه در یک موزیک ویدئو است که رفت و ویروسی با بیش از انتظارات.

بله Nishit Sangwan جوانترین های دیجیتال پیشرو و تاثیر گذار است که در حال حاضر بدست آوردن نام خود را نه تنها با کارهای عادی و روزمره بلکه با استعداد خود را. به تازگی یک آهنگ منتشر شد که شد آواز توسط Ganna Rajveer Jawanda. او یکی از برجسته ترین خوانندگان پس از او منتشر شد موزیک ویدئو خود را که در آن Nishit Sangwan عمل به عنوان یک نقش. به تازگی و بر اساس توسعه و تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو شکسته است تمام سوابق و در حال حاضر مشخص شده به عنوان میان بالا روند ویدئوها در یوتیوب به عنوان به خوبی به عنوان در رسانه های دیگر سیستم عامل نیز می باشد.

او همیشه می خواست می شود یک بخشی از صنعت بالیوود و در حال حاضر آن را یک شروع خوب برای او در نهایت آن را به سطح است که با زیبایی به طور مهارت های بازیگری خود را در این آهنگ ویدئو. در حال حاضر این آهنگ ویروسی شدن روز به روز و در حال حاضر آمار آگهی ها و مشخص شده تحت بالاترین گوش آهنگ ها از سال است. به خوبی! فقط آن را شروع و سال او تا به مجموعه ای بزرگ محک.

او چنین کار بزرگی است که نه تنها به آنلاین و همچنین آفلاین او تعداد زیادی از قدردانی از هر یک. وجود دارد یک موفقیت حزب به عنوان به خوبی برای همه اعضای تیم که کمک کند در حالی که ساخت این آهنگ.

اما در نهایت این اعتبار برای موفقیت عظیمی ترانه می رود به Nishit Sangwan که آمد با شکوه خود را به عملکرد با رنگ پرواز. خوب این خبر خوبی برای او اما هنوز هم او برای رفتن به یک راه طولانی به لمس است که نقطه عطف برای این که ما برای او آرزوی موفق باشید در آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de