Nirbhaya مجرم صرف شب بی, یک صبحانه امتناع قبل از حلق آویز

Nirbhaya مجرم صرف شب بی, یک صبحانه امتناع قبل از حلق آویز – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 09:48 IST | PTI | بمبئی

دادگاه عالی حتی محروم اجازه برای Akshay هشت ساله پسر به ملاقات او پیش از اعدام گفت: بهتر است برای کودک است نه برای دیدن این.

The convicts

محکومین

چهار محکوم به اعدام محکومین در Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل را صرف بی قراری و بی خوابی شب قبل از آنها به دار آویخته شدند به مرگ در اوایل صبح روز جمعه در Tihar زندان, اینجا, مقامات گفت.

تا اواخر روز پنج شنبه شب مجرم بودند حلق آویز در به روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که گذشته خود را درخواست خواهد بود شنیده ام در دادگاه. اما یک ساعت گذشته دادرسی در دیوان عالی کشور و نیمه شب شنوایی در دادگاه عالی دهلی نو شد, هر دو حاضر به ماندن اعدام.

تمام چهار محکومین – آکشی سینگ Thakur Pawan Gupta, Vinay شارما و موکش سینگ – به دار آویخته شدند به مرگ در 5:30 صبح امروز.

هر چهار خواسته شد برای رفتن به خواب در اوایل یکشنبه شب پیش از اعدام, اما آنها باقی مانده است wide awake تا اواخر. از آنها خواسته شد به حمام اما هیچ یک از آنها را انجام داد. همه آنها را در خدمت خود آخرین وعده غذایی اما یکی از آنها حاضر قبل از صبحانه گرفته به پای چوبه دار, یک مقام گفت.

به گفته مقامات محکومین آغاز شده و حتی به رفتار قاه و بدرفتاری با پرسنل پلیس نگه داشتن یک چشم بر روی آنها.

قبل از به دار زدن جلاد که بیدار شدم حدود ساعت 4 جلسه با مقامات زندان. جلاد در حال حاضر بازرسی پای چوبه دار شب قبل از.

محکومین بودند همراهی به داربست با چهره خود را تحت پوشش در پارچه سیاه و سفید و جلاد قرار داده و طناب دار به دور گردن یکی یکی.

در زمان برنامه ریزی شده به زندان سرپرست دست تکان دادند دست خود را به سیگنال اعدام شد و سپس به طور همزمان انجام.

بدن خود را نگه داشته بودند حلق آویز برای 30 دقیقه طبق پروتکل در دهلی نو در زندان حکومت زیر که دکتر اعلام کرد آنها مرده است. بدن را دور انداخته خواهد شد همانطور که در خود دین.

در ضمن در خارج از زندان به مردم جمع شده بودند پیش از اجرا و پس از شعارهای به شمارش معکوس جشن آویختن با توزیع شیرینی.

در طول هفت سال حبس, Vinay Sharma دریافت 11 کیفر نیست قوانین زیر است. دیگر محکومین Pawan Gupta کردم 8, Akshay سینگ Thakur کردم 1 و موکش سینگ 3.

در طول مدت خود را در زندان آنها بود نیز به دست آورده کار حقوق و دستمزد. Vinay کردم 39,000 تومان Pawan پرداخت شد 29,000 تومان و Akshay به دست آورده تومان 69,000.

موکش سینگ از سوی دیگر حاضر به شرکت در هر گونه کار کار در طول زمان خود را در زندان است. Vinay قبلا در ماه فوریه اقدام به صدمه زدن به خود را با کوبیدن سر خود را در برابر یک دیوار در تلفن همراه خود را.

دادگاه عالی حتی محروم اجازه برای Akshay هشت ساله پسر به ملاقات او پیش از اعدام گفت: بهتر است برای کودک است نه برای دیدن این.

مورد مربوط به, وحشیانه, تجاوز گروهی و قتل یک زن 23 ساله پیراپزشکی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در شب دسامبر 16, 2012 توسط شش نفر از جمله یک نوجوان در سرمایه های ملی. زن مرده بود در سنگاپور بیمارستان چند روز بعد.

یکی از بزرگسالان متهم کرده بود گفته خودکشی در زندان در دادگاه در حالی که نوجوانان منتشر شد از یک اصلاح به خانه پس از یک دوره سه سال است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>