Nirbhaya مورد: “عدالت در نهایت انجام شده است زنان احساس امن تر در حال حاضر’

Nirbhaya مورد: “عدالت در نهایت انجام شده است زنان احساس امن تر در حال حاضر’ – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 10:24 IST | PTI |

زنان جمع آوری شده در خارج از دورکا خانه Nirbhaya پدر و مادر را یک شمارش معکوس به عنوان زمان اعدام چهار مجرم یافتند.

Asha Devi

آشا Devi

عدالت در نهایت انجام شده است و زنان قطعا احساس امن تر در حال حاضر Nirbhaya مادر آشا Devi گفت: پس از چهار مرد به جرم تجاوز و قتل دخترش به دار آویخته شدند در Tihar زندان در روز جمعه.

در گفتگو با خبرنگاران در خانه اش در دورکا او گفت: عدالت به تعویق افتاد اما نه تکذیب کرد و افزود: آنها خود را ادامه خواهد داد مبارزه برای عدالت برای هند دختر.

“ما درخواست دیوان عالی کشور به صدور دستورالعمل به طوری که هیچ کس می تواند تاخیر در اتخاذ تاکتیک در چنین مواردی در آینده,” او گفت: با اشاره به اجرای حکم مرگ بودن معوق سه بار توسط یک دادگاه در زمینه های مختلف است.

او گفت: قطعا احساس امن تر پس از این اعدام و این نیز پدر و مادر آموزش بچه ها برای رفتار با زنان است. “بعد از مدت ها عذاب آور صبر کنید من دختر کردم تا عدالت” او گفت:.
“پس از دیوان عالی کشور جلسه شب گذشته من به خانه آمد و در آغوش گرفت یک پرتره از دختر من و به او گفت: – ‘beti nyay dila دیا tumko’,” آشا Devi گفت: “20 مارس باید به عنوان جشن Nirbhaya Nyay Diwas (بعد از عدالت). این روز خواهد بود نوشته شده در کتاب های تاریخ.”

موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) اعدام شدند در 5.30 بعد از ظهر به صورت وحشی در حمله خالی حرکت اتوبوس در 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز که به دست می آمد شناخته شده در سراسر جهان به عنوان Nirbhaya از بی باک یکی.

ساعت قبل از اجرای حکم Gupta نزدیک دادگاه عالی به چالش رد دوم رحمت دادخواست توسط رئیس جمهور. در یک اقدام بی سابقه در اواخر شب جلسه آغاز شد که در 2.30 صبح به طول انجامید و در ساعت یک apex دادگاه نیمکت اخراج تقاضای خود را هموار راه را برای اعدام.
نیمکت نیز حاضر به تصویب هر جهت اجازه می دهد Gupta and Akshay سینگ دیدار با اعضای خانواده خود را قبل از آنها فرستاده شده بودند به پای چوبه دار.

“ایمان ما در قانون اساسی و یا سیستم قضایی بود متزلزل اما این اعتماد بازسازی شده است. این آویز را ارسال هشدار شدید به مجرمان به جرات ارتکاب چنین اعمال” آشا Devi گفت.
“دختر من در حال حاضر استراحت در صلح گفت:” احساسی غرق مادر جذاب به همه مادران به گزارش موارد تجاوز جنسی در خانواده و جامعه برای حمایت از دختران.

Nirbhaya پدر بادرينات ، سینگ گفت که او و همسرش در میانهی شب خواب یک چشمک در انتظار عدالت است.
“ما در میانهی شب خواب تمام شب در حال اجرا از بالا به دادگاه دیوان عالی کشور در اواخر شب. اما در نهایت لحظه وارد کرده است. روستای ما در Ballia را در حال حاضر بازی هولی” او گفت PTI خارج از خانه خود را.
“ما منتظر عدالت دردناک بود و عذاب آور. ما درخواست تجدید نظر برای مشاهده این روز به عنوان Nirbhaya Nyay Diwas ,” او گفت:.

زنان جمع آوری شده در خارج از دورکا خانه Nirbhaya پدر و مادر را یک شمارش معکوس به عنوان زمان اعدام چهار مجرم یافتند.

این اولین بار است که چهار مرد به دار آویخته شده اند با هم در Tihar زندان و جنوب آسیا بزرگترین زندان پیچیده است که از خانه های بیش از 16,000 زندانیان. این اعدامها انجام شد پس از محکومین خسته از هر امکان قانونی خیابان برای فرار از چوبه دار. خود را نومیدانه تلاش تنها به تعویق افتاد اجتناب ناپذیر کمتر از دو ماه پس از اولین تاریخ اعدام شد برای ژانویه 22.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>