نه ماه کودک قدیمی با بیماری نادر ژنتیکی با موفقیت درمان در Navi Mumbai را آپولو بیمارستان

نه ماه کودک قدیمی با بیماری نادر ژنتیکی با موفقیت درمان در Navi Mumbai را آپولو بیمارستان – اخبار

به روز شده: مارس 22, 2020, 08:35 IST | یک خبرنگار | بمبئی

متخصص جراحان ناوی بمبئی بیمارستان آپولو با استفاده از تکنیک ویژه برای درمان مشرب کمکاری-para-thyroidism

The mother said that she had never seen her child this active in the nine months since his birth

مادر گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود او فرزند این فعال در نه ماه پس از تولد او

یک تیم از جراحان متخصص با موفقیت عمل در 9 ماهه نوزاد در بیمارستان آپولو, Navi Mumbai. کودک بستری شده در بیمارستان با شکایت از بی حالی و تحریک پذیری و عدم رشد پس از تولد و تشخیص داده شد با یک اختلال ژنتیکی نادر غده پاراتیروئید شناخته شده به عنوان نوزادان شدید کمکاری parathyroidism که باعث از دست دادن تنظیم سطح کلسیم. دکتر آنیل K D mayra christina مدیر انکولوژی و متخصص در جراحی تیروئید و پاراتیروئید همراه با یک تیم از متخصصان انجام عمل جراحی پیچیده. پست عمل جراحی موفقیت آمیز در مارس 6, فرزند شده است و پی در پی پیشرفت است و کمتر تحریک پذیر و فعال تر از همیشه است. کودک مرخص شد در مارس 8.

دکتر آنیل K D mayra christina مدیر انکولوژی بیمارستان آپولو گروه گفت: “زردی شدید کمکاری parathyroidism نادر و بالقوه کشنده بیماری تنها با تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده در سطح جهان است. در حالی که عمل جراحی ارائه می دهد خوب پیش آگهی چالش در تشخیص با توجه به نادر بودن این بیماری است. ما همچنین نیاز به پایین آوردن سطح کلسیم با درمان پزشکی برای بهینه سازی کودک برای عمل جراحی است. عمل جراحی پیچیده است با توجه به ناچیز اندازه, شفاف, رنگ های حیاتی و متغیر موقعیت غده پاراتیروئید در کودکان است که باعث می شود آن را دشوار است برای پیدا کردن آنها. اما ما با موفقیت قادر به حذف غیر طبیعی غدد و استفاده از یک تکنیک ویژه خودرو پيوند کمی از پاراتیروئید به بهبود پیش آگهی طولانی مدت. این کمک خواهد کرد که او را کمتر وابسته به کلسیم جایگزین به عنوان او رشد می کند.”

پاراتیروئید است که مسئول تنظیم سطح کلسیم در بدن است. هنگامی که بدن کم کلسیم پاراتیروئید ترشح parathormone (PTH) که بسیج کلسیم از استخوان و افزایش جذب از روده ها و جلوگیری از دفع از کلیه به حفظ سطح کلسیم. طبیعی مکانیزم بازخورد توقف ترشح PTH هنگامی که سطح کلسیم به حالت عادی بازگشت. اما در موارد نادر مانند نوزادی شدید Hypoparathyroidism یک خطا در یک ژن واحد حذف این مکانیزم بازخورد که نتیجه آن بسیار بالا کلسیم و سطح PTH. عمل جراحی مورد نیاز است برای حذف غیر طبیعی غدد است که از لحاظ فنی چالش برانگیز در نوزادان و دارای ریسک بالا. این است که با توجه به عدم در محل پاراتیروئید است که نزدیک به بحرانی سازه های گردن از جمله اعصاب است که عرضه صندوق صوتی است که به عنوان خوب به عنوان انسان و اگر آسیب دیده خواهد شد در نتیجه از دست دادن دائم از صدا. پس از حذف از غیر طبیعی غدد به عنوان تایید توسط آسیب شناس در طول عمل جراحی PTH و سطح کلسیم به حالت عادی بازگشت. فشرده ويژه نظارت مورد نیاز است فوری پس از عمل دوره آن را به عنوان یک دوره بحرانی است که می تواند تهدید کننده زندگی.

کودک, پدر, Mohd. Mudassir انصاری گفت: “پسر من Konain شد مبتلا به تب بالا هنگامی که او شش ماه است. او برای اولین بار مبتلا به پنومونی و مرخص پس از سه روز از شروع درمان در یک بیمارستان خصوصی. او هر گونه بهتر است بنابراین ما در زمان آزمایش خون که در آن پزشکان مشاهده شده در سطوح بسیار بالا در کلسیم در بدن او بود و بعد از آن مبتلا به Parathyrodism/هیپرکلسمی. ما توصیه می شود یک عمل جراحی بنابراین ما آمد به بیمارستان آپولو Navi Mumbai. پست خود را عمل جراحی Konain آغاز شده است دوره نقاهت به طور پیوسته و من می خواهم با تشکر از بیمارستان برای خدمات خود را در طول این مستند.”

کودک در حال حاضر تحت نظارت و مرخص خواهد شد به زودی. مادر ابراز لذت در روش موفق و گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود او فرزند این فعال در نه ماه پس از تولد او.

اظهار نظر در این دستاورد برجسته Santosh Marathe COO و واحد سر, Apollo Hospitals, Navi Mumbai گفت: “آپولو سرطان مرکز بازتعریف مراقبت از سرطان در منطقه با ارگان خاص پروتکل تخصص و فن آوری است. بیمارستان ارائه می دهد جامع مراقبت از سرطان با رویکرد شخصی کمک کرده است که در بهبود نتایج و کیفیت زندگی بیماران است. هر سال در هند گزارش بیش از یک میلیون مورد سرطان و دسترسی بهتر به مراقبت از سرطان با فن آوری های پیشرفته نیاز به توجه اضافه شده. ما همچنین تمرکز اولیه غربالگری و تشخیص با چند رشته بررسی های انجام شده با تومور هیئت مدیره شرکت.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de