نه کشته در پاکستان بورس حمله

نه کشته در پاکستان بورس حمله – اخبار

انتشار: Jun 29, 2020, 13:45 IST | سرپرستان | بمبئی

پلیس جراح Qarar احمد عباسی گفت که پنج و هفت مجروح از جمله پلیس گرفته شد به Dr اموزش Pfau مدنی بیمارستان کراچی

Security personnel guard the main entrance of the Pakistan Stock Exchange building in Karachi. Pic/AFP

پرسنل امنیتی گارد اصلی ورودی از پاکستان بورس ساختمان در کراچی. عکس/AFP

تفنگ و نارنجک حمله در پاکستان بورس (PSX) در اینجا در روز دوشنبه به کشته شدن پنج نفر از مقامات گفت که سازمان های اجرای قانون را به ضرب گلوله کشته و چهار داعش که قصد حمله به ساختمان. گزارش اولیه گفت که چهار حمله آمد از وسیله نقلیه خود را و پرتاب نارنجک و پس از آن آنها گزارش وارد ساختمان گزارش طلوع نیوز.

مردم در داخل PSX ساختمان تخلیه شدند از درب عقب. پلیس جراح Qarar احمد عباسی گفت که پنج و هفت مجروح از جمله پلیس گرفته شد به Dr اموزش Pfau مدنی بیمارستان کراچی.

پلیس و رنجرز مقامات در صحنه وارد شده به زودی پس از این حمله و کشته شدن تمامی چهار مهاجم, Sindh رنجرز گفت. در عملیات مشترک در جریان است در مجاورت. سلاح و نارنجک دستی بازیافت شده از مهاجمان.

صحبت کردن با Geo TV, بازرس کل کراچی گفت که وضعیت تحت کنترل و افزود که شبه نظامیان انجام حمله با سلاح های پیچیده و حمل یک کیسه است که احتمالا برگزار مواد منفجره است.

در ضمن PSX در بیانیه ای گفت: “حمله وجود دارد در PSX ترکیب اوایل امروز. این وضعیت هنوز هم اتفاق می افتند و مدیریت با کمک نیروهای امنیتی است مدیریت امنیت و کنترل وضعیت. “ما موضوع را مفصل تر در بیانیه ای در دوره به دلیل هنگامی که وضعیت تحت کنترل است و جزئیات بیشتر شناخته شده است.

در حال حاضر برای شلیک را متوقف کرده و آرماتور در محل هستند.” سند وزیر Murad Ali Shah این حادثه را محکوم کرد و گفت که این حمله “شبیه به حمله به امنیت ملی و اقتصاد” طلوع نیوز گزارش داد.

“عناصر ضد دولتی می خواهید را به استفاده از این ویروس در وضعیت” او در بیانیه ای گفت:. سند فرماندار عمران اسماعیل را محکوم کرد این حادثه گفت: “ما باید محافظت از سند در همه هزینه ها.” PSX واقع شده است و در قلب کراچی مرکز کسب و کار. ساختمان های مهم مانند که بانک دولتی پاکستان واقع شده است در نزدیکی آن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im