Nimrat Kaur به یاد Irrfan Khan با رجعت عکس از Lunchbox برتر در جشنواره کن


آن را هفت سال پس از Irrfan Khan و Nimrat Kaur Lunchbox برای اولین بار در جشنواره فیلم کن و بازیگر به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک رجعت تصویر است که شما ممکن است ترک اشک چشم!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Nimrat Kaur

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Nimrat Kaur

Irrfan Khan, مرگ اتحاد چپ از درجه اعتبار ساقط است که هرگز نمی تواند پر شود. او یکی از یک نوع و سوزاننده شخصیت و هیجان انگیز اجرای برنامه می قلاب هر کسی و هر کس. او سرانجام در 29 آوریل به دلیل عوارض ناشی از عفونت روده بزرگ. آن زمان در حالی که برای کل کشور به این خشن و وحشیانه حقیقت است. بالیوود مشهور شروع به اشتراک گذاری سهم خود را از مراسم تجلیل از او در رسانه های اجتماعی.

Nimrat Kaur انجام داده که دوباره. او را گرفته به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک رجعت عکس از بازیگر همراه با خودش و مدیر Ritesh Batra. به مناسبت والاتر از خود فیلم سه بعدی در جشنواره فیلم کن در سال 2013. شده است و هفت سال از زمان اکران و انتشار این فیلم خاص است. و خان یک بار دیگر ثابت کرد که چگونه مینیمالیسم می تواند به همان اندازه فراموش نشدنی که آغشته به درستی در یک شخصیت است.

یک نگاهی به پست خود حق در اینجا است که ممکن است شما را ترک اشک چشم:

Lunchbox بود و یک داستان از یک مرد در آستانه بازنشستگی که شروع به سقوط در عشق با یک زن متاهل که شوهرش ناهار خوردن به طور تصادفی زمین را در میز دفتر. در این رابطه آغاز می شود از طریق مواد غذایی به پایان می رسد و با یک رمز و راز است. ما هرگز نمی دانید که آیا خان و Kaur ملاقات کرد در این فیلم یا نه و این که شاید بزرگترین چیزی که در مورد این جذاب نوای مواد غذایی و عشق است. وجود دارد واقعا هیچ کس مثل خان و هرگز خواهد بود!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>