نیکی بلا نشان می دهد که چرا رابطه با جان سینا به پایان رسید: من نمی خواهم به زور او را به بچه ها


“به طور کلی ما باید چنین باور نکردنی رابطه آن فقط دو نفر که می خواستم دو زندگی متفاوت. ما در تلاش است تا آن را یکی

John Cena and Nikki Bella

جان سینا و نیکی بلا

سابق آمریکایی کشتی گیر حرفه ای نیکی بلا نشان داد که او از تقسیم ex-نامزد جان سینا چرا که او نمی خواست به زور او را به بچه ها.

نیکی که در حال حاضر در انتظار اولین فرزند او با نامزد آرتم Chigvintsev به پایان رسید رابطه او با کشتی سرگرمی جهانی (WWE) ستاره جان در سال 2018 هفته قبل از ازدواج خود را. “به طور کلی ما باید چنین باور نکردنی رابطه آن فقط دو نفر که می خواستم دو زندگی متفاوت. ما تلاش بسیار سخت به آن را به یکی.

“حتی در پایان زمانی که او مایل بود به من بده بچه ها من فقط می تواند بگوید آن چیزی نیست که ما می خواستیم. و این چیزی است که من تحت فشار قرار دادند در پایان. آن را مانند اگر من قصد دارم به زور کسی را به عنوان پدر…چه می شود اگر او به نظر می رسد در شما پایین جاده و فقط حسرت همه چیز را و سپس شما این فرزند و شما ساخته شده است این زندگی. این است که آنچه شما می خواهید ؟ و من به یاد داشته باشید: “این چیزی نیست که من می خواهم’,” نیکی گفت: بهتر است با هم پادکست.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im