نیکول شرزینگر و راگبی پسر تهم آواز دونفری در 35 تولد


تام تبدیل 35 در مارس 2 و در روز شنبه او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو با 4.4 میلیون Instagram followers از آنها آواز شانیا تواین شما هنوز هم یکی

Nicole Scherzinger. (Right) Thom Evans. Pic/Nicole Scherzinger's Instagram account

نیکول شرزینگر. (سمت راست) تام ایوانز. عکس/نیکول شرزینگر را Instagram account

خواننده نیکول شرزینگر خود را جشن ستاره راگبی پسر تام ایوانز تولد در طول Coronavirus ناشی از مستند آواز عاشقانه دونفری با او.

تام تبدیل 35 در مارس 2 و در روز شنبه او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو با 4.4 میلیون Instagram followers از آنها آواز شانیا تواین شما هنوز هم یکی است. در این ویدئو, زن و شوهر بودند در همگام سازی و سنگ به زیبایی قبل از پایان تصنیف با یک بوسه.

او زیر نویس فیلم: “برای تام تولد دیروز او می خواست به خواندن و گسترش برخی از عشق به هر کس در طول این زمان. تولدت مبارک عزیزم @te11 @shaniatwain.”

در این ویدئو می آید پس از زن و شوهر بودند در تصویر خارج از گاتویک فرودگاه, jetting از لندن در هفته گذشته با وجود Coronavirus مستند در انگلستان و خارجی و مشترک المنافع (FCO) مشاوره همه “غیر ضروری” سفر خارج از کشور اجتناب شود تا 15 آوریل است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im