Nick Kyrgios انتقاد خودخواه’ الکساندر Zverev برای مهمانی

Nick Kyrgios انتقاد خودخواه’ الکساندر Zverev برای مهمانی – ورزشی

به روز شده: Jun 30, 2020, 13:34 IST | AFP | سیدنی

Kyrgios گفت: او ناراضی بود با رفتار برخی از بزرگترین نامها در ورزش

Nick Kyrgios and Alexander Zverev

Nick Kyrgios و الکساندر Zverev

Nick Kyrgios اجازه rip در “خودخواه” همکار ستاره تنیس الکساندر Zverev روز دوشنبه پس از آلمان دیده شد, مهمانی, با وجود وعده خود منزوی زیر نواک جوکوویچ در Coronavirus-آمار آدریا تور.

جوکوویچ گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki همه پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19. در حالی که Zverev آزمایش منفی او منتشر شد بیانیه پس از آن تعهد به خود منزوی تنها به کشف در یک مشغول نوار ظاهرا بیش از آخر هفته در فیلم است که ویروسی رفت.

Kyrgios گفت: او ناراضی بود با رفتار برخی از بزرگترین نامها در این ورزش است. “پس من از خواب بیدار و می بینم بیشتر بحث چیز اتفاق می افتد در سراسر جهان است. یکی که گیر کردن برای من دیدن ساشا’ Zverev دوباره مرد دوباره خودخواه چگونه می تواند شما را؟,” او گفت: در Instagram.

“اگر شما جسارت برای قرار دادن یک صدای جیر جیر است که شما ساخته شده خود را مدیریت و ارسال از طرف شما گفت: شما در حال رفتن به خود منزوی برای 14 روز و عذرخواهی به عموم مردم برای قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر حداقل باید جسارت به ماندن در داخل برای 14 روز خدای من.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de