Nick Kyrgios برچسب ATP رئیس Andrea Gaudenzi ‘سیب زمینی’

Nick Kyrgios برچسب ATP رئیس Andrea Gaudenzi ‘سیب زمینی’ – ورزشی

به روز شده: Jun 18, 2020, 14:28 IST | سرپرستان | سیدنی

“به سلامتی همسر شما واقعا پس از نگاه بازیکنان در طول این زمان. به طور جدی, چگونه در مورد شما باید یک تلاش مشترک با ما سیب زمینی ایم” Kyrgios

Nick Kyrgios and Andrea Gaudenz. Pic courtesy/Nick Kyrgios' Twitter account

Nick Kyrgios و آندریا Gaudenz. حسن نیت ارائه میدهد عکس/Nick Kyrgios’ حساب توییتر

استرالیا, تنیس, بازیکن Nick Kyrgios دارای برچسب ATP رئیس Andrea Gaudenzi به عنوان یک “سیب زمینی” پس از این سفر اعلام کرد که تجدید نظر در تقویم در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“به سلامتی همسر شما واقعا پس از نگاه بازیکنان در طول این زمان. به طور جدی, چگونه در مورد شما باید یک تلاش مشترک با ما سیب زمینی ایم” Kyrgios.

روز چهارشنبه ATP اعلام کرد که فصل خواهد شد و در تاریخ 14 اوت با واشنگتن باز است. ما باز نیز برگزار می شود با توجه به اصل خود برنامه از 31 اوت با سینسیناتی باز برگزار شد در مرغزار فلاشینگ قبل از آن از 22 اوت.

“این بوده است که واقعا تلاش مشترک و ما امیدواریم که برای اضافه کردن حوادث به تقویم به عنوان وضعیت تکامل می یابد” گفت: Gaudenzi در بیانیه ای.

“من می خواهم به رسمیت شناختن ما مسابقات تلاش به عمل در طول این زمان به چالش کشیدن به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان ما خواهد شد که رقابت در شرایط مختلف. در هر نوبت اطمینان حاصل کرد که از سرگیری تور می گیرد در یک محیط امن برترین خواهد بود,” او اضافه شده است.

Kyrgios قبلا ناودان ATP برای هل دادن با 2020 باز ما با وجود coronavirus وضعیت در این کشور و ناآرامی های اجتماعی است که پس از مرگ جورج فلوید.

“افرادی که در زندگی ما البته در حال هل دادن به جلو بروید خودخواه’ من من hazmat کت و شلوار آماده برای زمانی که من سفر از استرالیا و سپس به قرنطینه به مدت 2 هفته در بازگشت من” Kyrgios توییتی است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de