خرید رپورتاژ

نیا را پر زحمت پولوما پروب تقریبا می رسد بن بست – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 20:33 IST | PTI |

نقش دیگر توطئه گران که شامل Mudasir احمد خان قاری مفتی یاسر و کامران به نور آمد اما همه آنها کشته شدند مختلف در برخورد با نیروهای امنیتی

Security personnel carry out the rescue and relief works at the site of suicide bomb attack at Lathepora Awantipora in Pulwama district of south Kashmir, Thursday, February 14, 2019

پرسنل امنیتی انجام عملیات نجات و امداد در محل حمله انتحاری در Lathepora Awantipora در پولوما منطقه جنوب کشمیر پنج شنبه, 14 فوریه 2019

این کاوشگر به سال گذشته پولوما ترور اعتصاب که در سمت چپ 40 CRPF پرسنل مرده تقریبا رسیده بن بست با پنج نفر بودند که یا توطئه گران و یا executers از حمله مخوف بودن حذف شدن توسط نیروهای امنیتی در های مختلف برخورد.

اما مورد انداخت چالش های منحصر به فرد برای, نیا, ضد ترور کاوشگر آژانس شکل گرفته در پس از بمبئی terror حملات در سال 2008 به عنوان وجود دارد بدون جامد اطلاعات در مورد عاملان و یا متفکر پشت این حمله است.

“این یک نابینا مورد برای ما. وجود دارد بسیاری از مورموری اما همه چیز نیاز به تاسیس فراتر از شک در دادگاه قانون” یک مقام ارشد که بخشی از این کاوشگر گفت: اینجا. اولین چالش ایجاد شد که مالک خودرو استفاده شده توسط بمب گذار انتحاری عادل احمد Dar. وجود دارد هیچ چیز در دسترس از وسیله نقلیه است که انجام یک کوکتل از مواد منفجره مانند آمونیوم نیترات نیترو گلیسیرین و RDX رسمی گفت.

اما با کمک روش قانونی و زحمت کش و تحقیقات و شماره سریال ماشین که دمیده شد به قطعات فراتر از به رسمیت شناختن استخراج شد و در هیچ زمان مالکیت خودرو تاسیس شد-از اولین تا آخرین مالک.

اما, آخرین, صاحب, ماشین, سجاد Bhat از Bijbehara در Anantnag منطقه ناپدید شده بود ساعت قبل از 14 فوریه حمله و پیوست جیش-e-محمد ترور ساز و برگ. او پس از آن کشته در برخورد در ماه ژوئن سال گذشته است.

“در حالی که روشن بود که حمله شد عادل احمد Dar اما در همان حال به تاسیس با شواهد. پس از چیدن انسان باقی می ماند و از نقاط مختلف آن فرستاده شد برای پروفایل DNA. “خودکشی مهاجم شناسایی شد و تایید شده توسط تطبیق DNA استخراج شده از ناچیز قطعات ماشین که با DNA از پدر خود” این مقام که نخواست نامش فاش شود گفت.

نقش دیگر توطئه گران که شامل Mudasir احمد خان قاری مفتی یاسر و کامران به نور آمد اما همه آنها کشته شدند مختلف در برخورد با نیروهای امنیتی. خان کشته شد, در مارس 10, کامران, در مارس 29, سجاد Bhat در روز 18 ژوئن سال گذشته در حالی که قاری یاسر کشته شد در یک برخورد در 25 ژانویه این سال است.

پس از JeM سخنگوی Mohd حسن در یک فیلم ویدئویی ادعا کرد که گروه مسئول حمله به آن فرستاده شد برای معاینه پزشکی قانونی و آدرس پروتکل اینترنت ترسیم شد به یک کامپیوتر مستقر در پاکستان است. این مقام گفت که در طول این تحقیقات نیا تصادفا یک مورد دیگر از overground کارگران از جیش-e-محمد بود که پس از آن گران.

“هشت نفر ذکر شده در شارژ ورق در این مورد تا کنون” این مقام گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im