NFL ستاره تام بردی اشتباه وارد خانه ای در فلوریدا مخلوط کردن

NFL ستاره تام بردی اشتباه وارد خانه ای در فلوریدا مخلوط کردن – ورزش

به روز شده: Apr 25, 2020, 13:12 IST | AFP | میامی

بردی را اشتباه آمد آوریل 7 عنوان 42 ساله کارفرمایی یک تازه وارد به منطقه تمپا پس از بازی گذشته 20 NFL فصل جدید انگلستان میهن پرستان جستجو برای خانه Bucs توهین آمیز متفکر بایرون Leftwich.

Tom Brady

تام بردی

شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی کردم سیگنال های عبور در تلاش برای سفر جدید خود را Tampa Bay Buccaneers توهین آمیز هماهنگ کننده و راه می رفت به خانه همسایه توسط, اشتباه, افراد مشهور, وب سایت TMZ گزارش روز شنبه. بردی را اشتباه آمد آوریل 7 عنوان 42 ساله کارفرمایی یک تازه وارد به منطقه تمپا پس از بازی گذشته 20 NFL فصل جدید انگلستان میهن پرستان جستجو برای خانه Bucs توهین آمیز متفکر بایرون Leftwich با توجه به TMZ.

بردی می دانستند Leftwich انتظار داشتم که او را به انتخاب کنید تا تیم مربوط به مواد به طوری که او فقط راه می رفت به خانه از David Kramer بدون ضربه زدن, تنظیم کردن دو کیسه بدون تحقق Leftwich خانه که شبیه سفید و خاکستری رنگ و مثلثی سقف بود از یک بزرگتر در کنار درب. “من به معنای واقعی کلمه بود فقط اینجا نشسته و من تماشای این پسر قد بلند فقط راه رفتن به خانه من” کرامر گفت MZ.

“او حتی به من نگاه کن. او درست مثل خود کاهش یافته است دوفل کیسه های روی زمین و فقط اینجور به من نگاه کرد و من هرگز فراموش نکنید که این نگاه در چهره خود را. “او فقط می رود, ‘من در اشتباه؟” شرمندگی بردی hustled خارج از خانه به عنوان اگر او در حال تعقیب توسط یک NFL مدافع. “او مانند” من متاسفم. من خیلی متاسفم” کرامر گفت. “منازعه کیسه های خود و فقط از بین رفته است. من فکر نمی کنم من دیده ام کسی که ترک خانه و سریع تر است.” بردی با سوپر باول حلقه از هر بازیکن در NFL تاریخ رفت و درب بعدی و در نهایت این مربی است که به طور مستقیم نقش خود را در فصل آینده در هنگام ضبط-تنظیم رهگذر باعث می شود اولین بازی خود را با Buccaneers.

نبود تنها مشکل بردی تا به حال پس از انتقال به فلوریدا. به او گفته شد دوشنبه به ترک یک پارک عمومی در تمپا زمانی که او سعی کردم به کار کردن وجود دارد در نقض این شهر اقامت-در-خانه coronavirus قوانین. بردی قادر به خنده در اشتباهات خود را در یک Instagram پست گفت: “خاطی در پارک شکستن و ورود… فقط ساخت خودم در خانه در خلیج تمپا!” بردی است پیشنهاد به ثبت علائم تجاری در عبارت “خلیج تمپا” و “تمپا بردی”.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de