نیمار مالیاتی ریز معلق توسط برزیل قاضی

نیمار مالیاتی ریز معلق توسط برزیل قاضی – ورزشی

به روز شده: مارس 30, 2020, 14:20 IST | AFP | برازیلیا

نیمار انتقال از سانتوس به بارسا جلب توجه مقامات اسپانیایی که تحت تعقیب در حال حاضر 28 ساله و لالیگا غول برای “تقلب” و “فساد.”

Neymar

نیمار

یک قاضی برزیل به حالت تعلیق نیمار را پرداخت جریمه از 88 میلیون reais ($16.28 میلیون) به مقامات مالیاتی برای بی نظمی به ویژه در ارتباط با انتقال او به بارسلونا در سال 2013. قاضی Decio گابریل Gimenez, در یک دادگاه در سائو پائولو به حالت تعلیق در پرداخت این جریمه را “تا اطلاع ثانوی” بر این اساس است که مقدار دقیق با توجه به توان پرداخت شده توسط Neymar بود و نه روشن.

با توجه به برزیل گزارش های مطبوعاتی دولت در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. در سپتامبر 2015 برزیل خزانه مسدود 188.8 میلیون reais از بازیکن دارایی با توجه به مالیات پرداخت نشده مربوط به تصویر خود حقوق از سال 2011 تا 2013. نیمار تا به حال سمت چپ برزیلی سمت سانتوس به بارسلونا در سال 2013. خوب شد کاهش می یابد در سال 2017 پس از مالیات تجدید نظر شورای نقض دو از پنج اعتقادات.

پاریس سن ژرمن ستاره های جهان گران قیمت ترین فوتبالیست, توافق به پرداخت یک مقدار کوچکتر خوب قبل از خزانه داری اعلام کرد که در سال 2018 که او هنوز هم بدهکار 88 میلیون reais. نیمار انتقال از سانتوس به بارسا جلب توجه مقامات اسپانیایی که تحت تعقیب در حال حاضر 28 ساله و لالیگا غول برای “تقلب” و “فساد”. بارسلونا رسما گفت: انتقال هزینه 57.1 میلیون یورو ($63.6 میلیون) با 40 میلیون یورو برای رفتن به نیمار خانواده و 17.1 میلیون به سانتوس, اما, اسپانیایی دادستان بعد از آن گفت: در واقع هزینه حداقل 83.3 میلیون یورو است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im