جدید بمبئی رئیس پلیس Parambir سینگ می خواهد “تناسب نیروی پلیس’

جدید بمبئی رئیس پلیس Parambir سینگ می خواهد “تناسب نیروی انتظامی’ – اخبار

انتشار: Mar 16, 2020, 17:59 IST | Faizan خان | بمبئی

در تلاش برای کاهش سطح چاقی در میان, پلیس, شهرستان, رئیس پلیس Parambir سینگ پیشنهاد کرده است که افسران خود را به تغییر عادات غذایی بدون در نظر گرفتن استفاده از شکر در هر فرم

Mumbai Police Commissioner Parambir Singh. Picture/Ashish Raje

بمبئی کمیسر پلیس Parambir سینگ. عکس/Ashish Raje

دفتر پلیس بمبئی کمیسیون قول داده است برای آوردن تناسب اندام در میان تیپ خود را. در تلاش برای کاهش سطح چاقی در میان, پلیس, شهرستان, رئیس پلیس Parambir سینگ پیشنهاد کرده است که افسران خود را به تغییر عادات غذایی بدون در نظر گرفتن استفاده از شکر در هر فرم.

سینگ که آخرش تناسب اندام و شناخته شده است به سلامت آگاهانه. پس از مصرف این اتهام به عنوان شهر رئیس پلیس سینگ ریاست بسیاری از جلسات و اخیرا به نام او برای یک جلسه پلیس از سراسر شهر جایی که او برای اولین بار بحث بمبئی جرم و به جهت آنها را چگونه به غیر فعال کردن و یا کنترل فعال ضد عناصر اجتماعی در این شهرستان است.

در آخرین ساعت از جلسه خود او نگرانی در مورد پلیس رژیم غذایی و تناسب اندام و همچنین پیشنهاد آنها را به خوردن بیشتر فیبر حاوی مواد غذایی و میوه ها.

او به آنها گفت که تناسب اندام بسیار مهم در هر شکلی از زندگی است. مناسب پرسنل می تواند به نتایج بیشتر در حالی که انجام وظایف خود که همچنین کمک به آنها در تفکر در حل جنایات و اقدام در موارد خود را با دقت بیشتر.

پس از بحث کوتاهی در مورد بهداشت و درمان و تناسب اندام راهنمایی با سینگ ماموران ارائه شد جو, رژیم غذایی, ساندویچ, قند و چای و غیره. در حالی که sipping چای سینگ دوباره یادآوری آنها را به تلاش برای جلوگیری از قند به عنوان آنجا که می توانید آنها را به ماندن مناسب است.

سینگ گفت: “من می خواهم به ماندن مناسب است. من برنده بسیاری از برنده غنائم در حالی که بازی برای ماهاراشترا IPS تیم کریکت. من نیز یک کاپیتان این تیم است. من سعی می کنید به ماندن مناسب است و من می خواهم به جا و مبارزه با افسر در نیروی. در همان زمان آنها سخت کار می کنند و تحت استرس در ایستگاه. اما ما قطعا سعی کنید به آنها را تشویق به سازماندهی اردوگاه و بیشتر ورزشگاه برای نیروی پلیس است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de