هرگز ادعا را ساخته اند دارو برای COVID-19: Patanjali Ayurved

هرگز ادعا را ساخته اند دارو برای COVID-19: Patanjali Ayurved – اخبار

به روز شده: Jun 30, 2020, 20:50 IST | ANI | بمبئی

Patanjali ادعا هرگز به تاج پزشکی است. به جای تاج بیماران درمان شده با این دارو. این دارو ساخته شده تحت این مجوز صادر شده توسط Ayush وزارت Patanjali Ayurved مدیر عامل Acharya Balakrishna گفت:

The Patanjali Corona Kit includes Coronil, Shwasari and Anu Tel. Pic/Twitter Patanjali Paridhan

این Patanjali تاج کیت شامل Coronil, Shwasari و آنو Tel. عکس/توییتر Patanjali Paridhan

Patanjali Ayurved روز سه شنبه گفت که آن را هرگز ادعا کرد که یک دارو برای کوروناویروس. در هریدور مبتنی بر سازمان است پس از آن در اوایل ادعا در پاسخ به اخطار داده شده توسط Uttarakhand Ayush وزارت.

“Patanjali ادعا هرگز به تاج پزشکی است. به جای تاج بیماران درمان شده با این دارو. این دارو ساخته شده تحت این مجوز صادر شده توسط Ayush وزارت” اظهار داشت: پاسخ توسط Patanjali Ayurved مدیر عامل Acharya Balakrishna به اطلاع.

“ما ساخته شده ترکیبی از Tulsi Giloy Ashwagandha در سطح پیشرفته و زمانی که آزمایش های بالینی انجام شد بیماران از COVID-19 coronavirus بیماران را درمان شد. یک توطئه شده است انقلابي در برابر ما و اگر Ayush وزارت به ما می گوید برای انجام آزمایش های بالینی یک بار دیگر پس از آن ما در حال آماده به چهره آن,” او اضافه شده است.

پیش از آن در ماه Patanjali Ayurved در همکاری با NIMS دانشگاه راه اندازی شد Coronil و Shwasari Vati ادعا برای درمان کرونا بیماران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de