شهروندان سوال آمیتا باچان سکوت بیش از افزایش قیمت بنزین و دیزل

شهروندان سوال آمیتا باچان سکوت بیش از افزایش قیمت بنزین و دیزل – سرگرمی

به روز شده: Jun 27, 2020, 12:24 IST | Hitlist تیم | بمبئی

به عنوان قیمت بنزین و دیزل در حال رسیدن به بالا در چند روز گذشته شهروندان هستند سوال بزرگ B سکوت.

Amitabh Bachchan

آمیتا باچان

آمیتا باچان هشت سال صدای جیر جیر که در زمان افزایش قیمت سوخت در طول Manmohan Singh زمان تصدی به عنوان ساعت, در حال انجام است دور از رسانه های اجتماعی.

به عنوان قیمت بنزین و دیزل در حال رسیدن به بالا در چند روز گذشته شهروندان هستند سوال بزرگ B سکوت. روز جمعه وزارت امور خارجه وزیر مسکن Jitendra Awhad خواسته کهنه سوپراستار اگر او چک بنزین صورتحساب.

در سال 2012 ب بزرگ نوشته شده بود که Mumbaikars هم اکنون می توانید استطاعت تنها چند لیتر و که بیش از حد برای سوزاندن اتومبیل های خود را. Awhad افزود: “از آن زمان به صحبت کردن… امیدوارم که شما نه مغرضانه. باید Mumbaikars رانندگی اتومبیل خود را و یا رایت آنها را در حال حاضر (sic)?”

در مقابل حرفه ای, آمیتا باچان دیده می شود در Shoojit Sircar فیلم Gulabo Sitabo که همچنین ستاره Ayushmann,. فیلم منتشر شده در سایت آمازون نخست تصویری به عنوان سالن سینما بسته شده اند, با توجه به شیوع کروناویروس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK