شهروندان تصمیم به تحریم Karan Johar را از تخت به دلیل یک صدای جیر جیر!

شهروندان تصمیم به تحریم Karan Johar را از تخت به دلیل یک صدای جیر جیر! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 25, 2020, 11:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

حسین Haidry است نویسنده Karan Johar را تخت و با توجه به های اخیر خود را صدای جیر جیر شهروندان تصمیم به تحریم این فیلم!

Karan Johar

Karan Johar

Karan Johar آینده فیلم آمریکا آمده است در خط آتش پس از نویسنده حسین Haidry مشترک بحث برانگیز صدای جیر جیر در مورد کارش. هشتگ #BoycottTakht شروع روند با شهروندان کوبیدن Haidry به اتهام اهانت به مسلمانان. در حالی که حساب خود را ظاهرا حالت تعلیق شده صفحه نمایش عکس انجام دور در توییتر نشان می دهد او با استفاده از کلماتی مانند هندو تروریست ها در توییت خود.

آشفته طرفداران کارگردانی توییت های خود را به Johar, اصرار او را برای حذف Haidry از این تیم شکست است که آنها را تحریم درام. پیشنهاد شده است که این اولین بار نیست که Haidry نوشته شده برانگیز توییتهایی.

نگاهی به صدای جیر جیر خود را حق در اینجا برای اولین بار:

Takht

واکنش شد داغدار به حداقل می گویند یک کاربر نوشت که با هیچ پاسخ آنها قطعا رفتن به تحریم تخت. او همچنین نوشت که بسیاری از فیلم های بالیوود همیشه نشان دادن مسلمانان به عنوان یک قربانی اما این نوع از hinduphobic مرد یک درجه است.

نگاهی به:

کاربر دیگری نوشت که اگر چه او را دوست دارد Ranveer Singh and Alia Bhatt, این بار او برای رفتن به تحریم تخت:

و یکی دیگر اظهار داشت که کسانی که نوشتن چنین چیزهایی در مورد کارش نمی نوشتن چیزهای خوبی هم در فیلم ها برای آنها. او همچنین نوشت: آنها در حال رفتن به تحریم هر کسی که بی احترامی و هتاکان دین خود را:

Karan Johar, مدیر magnum opus هنوز برای اظهار نظر در این موضوع است. این فیلم قرار است برای انتشار در دسامبر 24, 2021!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de