شهروندان جشن بازگشت Sourabh Raaj جین به عنوان لرد کریشنا به عنوان Mahabharat قسمت های تکراری بر روی صفحه نمایش

شهروندان جشن بازگشت Sourabh Raaj جین به عنوان لرد کریشنا به عنوان Mahabharat قسمت های تکراری بر روی صفحه نمایش – سرگرمی

به روز شده: May 04, 2020, 08:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این reruns نشان می دهد Mahabharat باید الهام گرفته از شهروندان و طرفداران Sourabh Raaj جین برای زندگی-صدای جیر جیر و به اشتراک گذاری افکار خود را.

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

تیراندازی برای, تلویزیون, فیلم, web-سری موسیقی فیلم و غیره ممکن است متوقف شده است با توجه به شیوع کروناویروس اما این توقف صنعت سرگرمی از نگه داشتن مخاطبان رو به روی صفحه نمایش. بسیاری از نمادین نشان می دهد در حال ساخت باز گشت در تلویزیون از جمله 2013 اساطیری حماسه Mahabharat بازیگران Sourabh Raaj جین در فراموش نشدنی آواتار لرد کریشنا است.

این reruns نشان می دهد باید الهام گرفته از شهروندان و طرفداران Sourabh Raaj جین برای زندگی-صدای جیر جیر و به اشتراک گذاری افکار خود را. این بازیگر شده است تعداد زیادی از پاسخ مثبت از بینندگان یک نگاه:

واکنش نشان قدردانی خود طرفداران Sourabh گفت: “من با فروتنی با بسیاری از پیام ها و همه قدردانی ریختن از سایت های رسانه های اجتماعی! اعتبار البته به ما سازندگان و نویسندگان و مدیران و کل تیم است. من همیشه خدا را شکر به آنها و بینندگان برای نشان دادن آنچه در آن شد.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de