Netflix | Never Have I Ever نقد و بررسی فیلم: Never felt so 15 (در یک راه خوب)!

Netflix | Never Have I Ever نقد و بررسی فیلم: Never felt so 15 (در یک راه خوب)! – سرگرمی

به روز شده: Apr 28, 2020, 07:30 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

بودن در سطح خوب و چابک اذوقه رسان از وب شراب خواری افراد مشهور/فرهنگ پاپ به عنوان آن بودند. مطمئن شوید که به اندازه کافی ما همچنان به جمع/شکارچیان زمان سرد است. همانطور که ما باید ما را سالم نگه می دارد در سر من حدس می زنم.

Never Have I Ever

هرگز به من همیشه

هرگز به من همیشه
در: Netflix
سازندگان: Mindy Kaling Lang فیشر
بازیگران: Maitreyi راماکریشنان Poorna Jagannathan
امتیاز:Rating

باید به تماشای یک قسمت از ریوردیل و نقل مکان کرد و نه به سرعت دانستن است که آن را نشان می دهد برای خوب ol’ مورچه اندروز خوانندگان از ’90s (مثل من). انجمن آموزش و پرورش, از سوی دیگر, من نمی تواند فراتر از چند دقیقه اول احساس ذهنی کاملا دور از دبیرستان پردیس این مجموعه در. به گسترش همان منطق هرگز به من همیشه طوری نیست من نیمه نشان می دهد. و ؟

پس چه! به طور جدی, این چیزی است که به طور همزمان بازی در ذهن من به عنوان قسمت بعد از قسمت, من خودم تا به طور طبیعی جذب شدن به جهان از اواسط نوجوانان عمدتا به رهبری ‘کوین آرنولد سطح طبیعی’ Maitreyi راماکریشنان به عنوان شادی بخش, روشن, Devi — همیشگی او درس خوان رقیب در کلاس کلوخه برای پیروز شدن در کالیفرنیا دبیرستان; یک قوی تنها مادر (Poorna Jagannathan) در خانه یک مرده در بهشت کار می کند.

سازمان دیده بان تریلر اینجا هستید::

اولا من عاشق این نمایش عنوان — می خواهم به آن را سرقت احتمالا آن را یک حزب-بازی هیچ کس نمی تواند خود را خط. پس چگونه دقیقا این نشان می دهد نقض اساسی انتظارات از آن نوع و یا هدف قرار دادن مخاطبان به صحبت با کسی که نه پدر و مادر — پدر و مادر هند از نوجوانان به طور خاص — و نه مشتاق مشاور/معلم ؟

بودن در سطح خوب و چابک اذوقه رسان از وب شراب خواری افراد مشهور/فرهنگ پاپ به عنوان آن بودند. مطمئن شوید که به اندازه کافی ما همچنان به جمع/شکارچیان زمان سرد است. همانطور که ما باید ما را سالم نگه می دارد در سر من حدس می زنم.

در حال حاضر احساس می کنم بیش از حد سرد برای مدرسه در 15 کمی? به طور همزمان گوگل برخی از مسائل است که می آید تا در مکالمات اینجا ؟ یا چیدن زبان عامیانه برای خیابان cred در حالی که بچه ها تصور کنید “غارت یکدیگر bods در reg?” “آه چه التماس شما چیه ؟ ذهن هرگز.

نمی دانم اگر کسی می خواهد به احترام بازگشت به زمانی که آنها 15 که در حقیقت ما به نظر می رسید مانند flooziest نسخه از خودمان (که اغلب کاملا بی رحمانه به همسالان و والدین و همچنین). که گفت:, آن کمک می کند تا با کیفیت کلی از گفتمان است که شخصیت در اینجا نوعی از نخبه و خوب بخوانید. آنها حتی می تواند دبیرستان سه نسخه از پسران از نظریه انفجار بزرگ اگر شما می خواهم.

همچنین آنچه که می آید در سراسر به جای متقاعد کننده است که چگونه Gen-Z (متولد اواخر ’90s و 2010s) مطرح و با اینترنت خود را قرار گرفتن در معرض به محتوای فن آوری و فرهنگ بودن بی سابقه — همچنین برای اکثر mingling و حداقل قضاوت از همه نسل ها. این است که چگونه تکامل ما ،

آن را حتی یک چاره اندیشی موقت به همین دلیل است که شخصیت اصلی در این جریان ریزه آمریکا Netflix سری مجموعه در شهرستان لا یک دختر جنوبی هندی تبار که نفرت گانش pooja و شمارش در میان دوستان نزدیک او یک سیاه و یک دختر شرقی یک یهودی و یک نیمه سکس پسر. من ذکر آن را در اینجا برای آنچه در آن است. آن را نمی کند حتی رخ می دهد به شما به عنوان یک مخاطب از این جهانی 10-episode series/فصل co-ایجاد شده توسط ورا Chokalingam بهترین و شناخته شده به عنوان کمدین Mindy Kaling. من میخوام چشم پوشی تامیل صحبت نشان می دهد که گذشت برای هندی در زیرنویس هر چند.

آنچه مهم است این است که چگونه این بی پروا سرب-شخصیت دوی مرتب از بچه دارم بهتر می دانند و از یاد به جای شیر یا خط آرسنال به. همچنین این واقعیت است که نسل و جغرافیا از هم جدا راه ما حرکت روابط باقی می ماند بنابراین همان. به همین دلیل است که علاوه بر تمام خیابان cred و سبکی از لمس آن شخصیت پر از همدلی است که به شما کمک کند رسیدن به قلب از این عمیقا relatable گرمی نمایشنامه کمدی.

هر نسل می شود و سزاوار خود ناب, antsy نوجوان, درام با صبر و حوصله بازی را یک شبه و روز در واقعی زمان واقعی است. آنها برای زنده ماندن برای چندین دهه به تدریج ساختمان یک فرقه خود را. برای لحظه ای که آنها در خدمت به عنوان جریمه periscopes برای دیگران به آنها را بهتر درک طریق. خدا من از دست رفته تعجب می کنم سال برای برخی از دلیل. می تواند وجود دارد هیچ بهتر تعریف!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de