Netflix | Maska نقد و بررسی فیلم: کمی butterly و خوشمزه

Netflix | Maska نقد و بررسی فیلم: کمی butterly و خوشمزه – سرگرمی

به روز شده: Mar 28, 2020, 09:14 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

با عنوان Maska (به معنای واقعی کلمه کره) برگرفته از محبوب بمبئی میان وعده مستی Maska, به نظر می رسد یک جدی پادزهر از انواع به 3 Idiots.

A still from Maska

هنوز هم از Maska

Maska
در: Netflix
کارگردان: Neeraj Udhwani
بازیگران: Manisha Koirala, Shirley Setia, Prit Kamani
امتیاز: Rating

این است آنچه که بیش از یک دهه پس از Rajkumar Hirani 3 Idiots باز در تئاتر و نزدیک به جهان توسط طوفان در زمان — نقشه کشی در جوان از طریق اینترنت در کشورهایی مانند ترکیه و چین نسبت به جریان اصلی موسیقی فیلم ؟

آن خواهید بود و احتمالا بیش از یک دهه به کسل کننده اثر آن/تاثیر بر گفت: جمعیتی که باقی می ماند به طور طبیعی به فروش می رسد روی سپر-sticker, پائولو کوئیلو ایده تعقیب “موفقیت” و “رویاهای”. آن است که همه زندگی را در مورد. به جز یک حرفه نیست که “خلاق” توسط طبیعت است که به سختی به ارزش مشتاق برای. درست است ؟ به نظر می رسد مانند آن را به من!

این فیلم با عنوان Maska (به معنای واقعی کلمه کره) برگرفته از محبوب بمبئی میان وعده مستی Maska, به نظر می رسد یک جدی ضد dote از انواع به 3 Idiots — شما به عنوان دیده بان و پسر جوان (Prit Kamani; کاملا برای این کار) در اینجا, روش سوارکاری, گذشته یک سری از شهرستان هوردنجس ستایش فضائل همت بالا در حالی که او تصور یک زندگی از ثروت و شهرت.

چه راهی بهتر برای رسیدن به آن در بمبئی از تبدیل شدن به یک ستاره فیلم درست است ؟ که دقیقا همان چیزی است که او می خواهد به بود و همیشه از او برنده محله مجلل که کشت او فکر چگونه خود را خوب به نظر می رسد می تواند او را بیشتر از خود محل.

به عنوان یک نقطه شروع یا جوانه ایده این فکر به نظر می رسد شایع برای بسیاری از نسل اول ستاره های فیلم را به صورت یک به اخراج آن در دسترس نباشد. پسر پارسی. این است و سپس یک پارسی فیلم آن را به عنوان شد که به خودی خود تقریبا یک ژانر فرعی برای Hindi سینما. به بقیه هند نمایندگی از Parsis در بالیوود یا هندی pop-فرهنگ ممکن است به نظر می رسد کمی نامتناسب به خود را (به تدریج رو به کاهش) به اشتراک گذاشتن در هند جمعیت (حدود 70,000 از آنها در همه!). اما این دلیل است که صنعت فیلم هندی مستقر در بمبئی و عملا مدیون ریشه های خود را به Parsis در بسیاری از راه.

علاوه بر آن غیر ممکن است به تصور بمبئی آن و تاریخ معاصر آن افتخار موسسات بدون غنی از کمک و همکاری جامعه است. اما بمبئی که ما صحبت کردن در مورد به طور خاص ؟ جنوب بمبئی (در/در اطراف Colaba) است که در آن شخصیت سرب رشد کرده است.

چگونه آن را متفاوت از منطقه تفریحی در جنوب بمبئی (Andheri, et al) جایی که او در نظر دارد به دنبال فیلم به عنوان یک حرفه ای/حرفه ای ؟ به عنوان یک شرکت داوطلب از شهر آن را قرار می دهد در این فیلم “بالیوود برای مردم Colaba است و حتی بیشتر از Ludhiana!” به توافق برسند.

وجود دارد قطعا بیشتر starry-eyed عامیانه از دهلی نو-تا-پنجاب از بمبئی خود Parsi baugs/مستعمرات در Ballinger. در واقع نگاه از نزدیک در یک پیرمرد (Savi Sidhu) در این فیلم که ادعا می شود از یوننو (در بالا). این بازیگر اگر شما را به یاد بازی کمیسر پلیس در Anurag Kashyap را جمعه سیاه (2007). در سال گذشته این آقا پیدا شد ساخت زندگی خود را به عنوان یک گارد امنیتی در شهر! در اینجا Sidhu نقش یک پیشخدمت/دستیار در افسانه ای پارسی رستوران/کافه.

این 100-year-old کافه با آن اختصاص داده شده مشتریان و خانواده ی دستور غذاها شده است که وقف به شخصیت سرب در این تصویر در حالی که او تعیین کرده است چشم خود را در جای دیگر. در اینجا چیزی است که ما به دنبال در پس: اولا یک فیلم است که نظرسنجی بمبئی منحصر به فرد اما مرگ پارسی به علاوه Irani, کافه فرهنگ — به عنوان یک heartwarming ادای احترام doffing کلاه خود را به موسسات مانند Brittania و جیمی پسر (که هر دو از ویژگی های بر روی صفحه نمایش).

سازمان دیده بان تریلر از Maska در اینجا:

سپس یک فیلم در مورد جامعه پارسی خود را با یک مادر جذاب (Manisha Koirala چنین لذت) مرده پدر (Jaaved Jaaferi اضافه کردن تاپیک به maska), شیرین, محله lass (شرلی Setia)… به من گفت که یک زیر سبک خاص خود را دارد. از آن فیلم های مورد علاقه من اگر شما می خواهم می دانم که ممکن است سختی بازی شیر یا خط-بین Vijaya مهتا Pestonjee (1988), وارث حسین ششم شادی (1997), Homi Adajania بودن کوروش (2005) و Sooni Taraporevala کوچک او هم (2008).

که از هم جدا این فیلم در مورد, مدرن, نشان می دهد-کسب و کار — بازیگری ابتدائی و Andheri. به عنوان یک مخاطب مطمئن باشید که این بخشی است که فیلمسازان را طبیعی گرفتن بیش از. آن را به یک دنیا می دانند که بهتر از هر کسی می دانید. فیلمساز Neeraj Udhwani نوشتن اعتبارات شامل فیلم Dil Toh Baccha Hai جی, Mere Dad Ki Maruti و نشان می دهد در داخل لبه ها و صفحه اصلی.

این ویژگی اولین بار به عنوان نویسنده و کارگردان و با تمام معنی آن را معقول نوشته شایستگی به کارگردانی; حتی اگر tonally برخی از بخش های آن ریتم و ضربان احساس بیشتر شبیه تلویزیون است. و هرگز به خاطر داشته باشید که شما همچنین می توانید بگویید که در پایان حتی قبل از این فیلم را آغاز کرده است.

هنوز هم وجود دارد ذاتی و صداقت و اومانیسم در این فیلم که از طریق درخشد و تا حدودی شما را به یاد که دیگر بمبئی تصویر نسبتا پنهان gem, Milind Dhaimade را Tu Hai Mera یکشنبه (2016) که در دسترس در Netflix بکشد. Netflix است که در آن Maska است به طور مستقیم کاهش یافته است و همچنین.

صحبت که این به خوبی ممکن است بهترین Netflix, هندی, فیلم اصلی که من دیده ام در طولانی (Ruchi Narain را گناه بودن نزدیک یا دور دوم نمی توانید بگویید). با توجه به پلت فرم سابقه و با تحسین منتقدان به تازگی من می دانم که یک تعریف. اما یک تعریف با این وجود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>