قوم و خویش بحث حمله الشباب به عنوان Janhvi Kapor را Gunjan Saxena: کارگیل دختر تریلر منتشر شده

قوم و خویش بحث حمله الشباب به عنوان Janhvi Kapor را Gunjan Saxena: کارگیل دختر تریلر منتشر – سرگرمی

به روز شده: Aug 02, 2020, 11:42 IST | Hitlist تیم | بمبئی

با B-شهر biggies مانند Shah Rukh Khan and Akshay Kumar به رسانه های اجتماعی به ستایش تریلر یک بخش از شهروندان گفت: این یک “خالص nepo فیلم که نیاز به تحریم.”

Boney and Janhvi Kapoor

Boney و Janhvi کاپور

روز شنبه در اولین نگاه Karan Johar تولید Gunjan Saxena—کارگیل دختر پرده برداری شد که ارائه یک تازه انگیزه ای برای در رفتن قوم و خویش بحث است. این Janhvi کاپور-starrer است در مورد اولین زن هندی خلبان نیروی هوایی به خدمت در یک منطقه جنگی.

با B-شهر biggies مانند Shah Rukh Khan and Akshay Kumar به رسانه های اجتماعی به ستایش تریلر یک بخش از شهروندان گفت: این یک “خالص nepo فیلم که نیاز به تحریم.” کاپور طرفداران چرخش به نجات او گفت که این “یک داستان الهام بخش برای دختران و است که باید در نظر گرفته شود.”

Janh

به تازگی Janhvi کاپور باز کرد تا در بزرگترین درس او یاد گرفته در حالی که به تصویر کشیدن شخصیت Gunjan Saxena, اولین زن هندی خلبان نیروی هوایی در یک warzone در آینده biopic. پس Gunjan Saxena: کارگیل دختر است که بر اساس زندگی نیروی هوایی, خلبان, Janhvi صرف زمان قابل توجهی است.

“این همه پایین می آید به تلاش و کار سخت شما را به کار خود را. او (Gunjan Saxena) چشم انداز بسیار ساده است. اگر یکی را نگه می دارد کار سخت و سپس یکی را دریافت کنید که در آن یکی است برای به دست آوردن. من آگاه هستم از من امتیاز. من اغلب احساس گناه در مورد آن. اما بهترین من می توانید انجام دهید این است برای به دست آوردن جای من کار حتی سخت تر” Janhvi دختر از اواخر سوپراستار شايد گفت.

او اشاره کرد که چگونه Saxena اجازه نداد جامعه تعصب های جنسیتی عمل به عنوان یک مانع و هرگز victimised خودش. فقط به جای سخت کار می کرد که چیزی است که الهام بخش ترین. در یک تعامل رسانه ها با حضور او با Janhvi, Saxena صحبت از سخت ترین چیزهایی که یک زن در چهره.

“دیگر از زیرساخت موانع مانند هیچ جداگانه washrooms یا تغییر اتاق که کاهش مراقبت از سخت ترین چیزی بود که شکستن این مانع ذهنی مردم آنها را قبول شما به عنوان یک حرفه ای. پذیرفته شدن به عنوان یک افسر و نه در نگاه به عنوان یک زن افسر. من فکر می کنم که بیشتر به چالش کشیدن و همچنین بخشی هیجان انگیز,” Saxena گفت.

این فیلم به کارگردانی شاران Sharma همچنین ویژگی های Pankaj Tripathi و Angad بعدی و تنظیم شده است برای Netflix بکشد انتشار در آگوست 12.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de