NEP را تبدیل هند به جنب و جوش دانش hub: نارندرا

NEP را تبدیل هند به جنب و جوش دانش hub: Narendra Modi – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 29, 2020, 21:16 IST | ANI | بمبئی

ساعت مودی گفت: تغییرات در ساختار برنامههای درسی شد در هماهنگی با جهانی بهترین شیوه برای توسعه قوای ذهنی کودک

Prime Minister Narendra Modi. Pic/Twitter Narendra Modi

نخست وزیر نارندرا. عکس/توییتر, Narendra Modi,

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه گفت که آموزش و پرورش ملی و سیاست (NEP) 2020 است که با توجه و بسیار در انتظار اصلاحات در بخش آموزش و پرورش و سیاست جدید است و بر اساس ستون از دسترسی به حقوق صاحبان سهام و کیفیت و قیمت و پاسخگویی آن را تبدیل هند به یک پر جنب و جوش دانش hub.

در یک سری از توییت او گفت: NEP می دهد بیشترین اهمیت را نسبت به تضمین دسترسی جهانی به آموزش و پرورش مدرسه و جایگزینی 10+2 ساختار برنامههای درسی با 5+3+3+4 برنامه ساختار به نفع کودکان. “من از صمیم قلب خوش آمدید تصویب ملی و سیاست آموزش و پرورش سال 2020! این بود تا با توجه و بسیار در انتظار اصلاحات در بخش آموزش و پرورش که تبدیل خواهد شد میلیون ها نفر از زندگی در زمان آمدن!,” نخست وزیر گفت.

“NEP 2020 بر اساس ستون: دسترسی داشته باشید. حقوق صاحبان سهام. کیفیت. استطاعت. پاسخگویی. در این دوران دانش, که در آن یادگیری, پژوهش و نوآوری مهم NEP را تبدیل هند به یک پر جنب و جوش دانش hub,” او اضافه شده است. نخست وزیر گفت: NEP تسهیل مسیر های متعدد برای یادگیری است.

“NEP 2020 به اهمیت نسبت به تضمین دسترسی جهانی به آموزش در مدرسه است. وجود دارد تاکید بر جنبه های چنین به عنوان زیرساخت های بهتر و نوآورانه در آموزش و پرورش مراکز به استعفا به جریان اصلی تسهیل مسیر های متعدد برای یادگیری در میان دیگران” او گفت:.

ساعت مودی گفت: تغییرات در ساختار برنامههای درسی شد در هماهنگی با جهانی بهترین شیوه برای توسعه قوای ذهنی یک کودک. “تعویض 10+2 ساختار برنامههای درسی با 5+3+3+4 برنامه ساختار به نفع کودکان جوانتر. آن نیز خواهد شد در هماهنگی با جهانی بهترین شیوه برای توسعه قوای ذهنی یک کودک. وجود دارد اصلاحات در برنامههای درسی و تعلیم و تربیت بیش از حد” او گفت:.

“NEP 2020 است و مقررات مربوط به راه اندازی یک جنسیت شمول صندوق و همچنین آموزش و پرورش ویژه مناطق. این را به خصوص تمرکز بر آموزش فراگیر تر. NEP 2020 خواهد بهبود آموزش و پرورش زیرساخت ها و فرصت ها برای افراد معلول,” او اضافه شده است. او گفت: هند در بخش آموزش عالی را باید یک کل نگر و رویکرد چند رشته ای.

“با تشکر از NEP سال 2020 هند در بخش آموزش عالی را باید یک کل نگر و رویکرد چند رشته ای. UG آموزش و پرورش ارائه خواهد شد برنامه های درسی انعطاف پذیر, خلاق, ترکیب افراد, ادغام حرفه ای آموزش و پرورش” نخست وزیر گفت.

او گفت که آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی نیز شامل چندین نقاط ورود و خروج مناسب با گواهینامه و دانشگاهی بانک اعتبار خواهد شد راه اندازی به فعال کردن ذخیره سازی دیجیتال از اعتبارات به دست آمده از های مختلف HEIs که همچنین می تواند منتقل می شود و شمارش به عنوان بخشی از نهایی رشته.

“احترام به روح ‘Ek بهارات Shreshtha بهارات’ به NEP 2020 شامل سیستم برای ترویج هندی زبان از جمله زبان سانسکریت. بسیاری از زبان های خارجی نیز خواهد شد ارائه شده در سطح متوسطه. هندی زبان اشاره (ISL) خواهد بود استاندارد در سراسر کشور” نخست وزیر گفت.

“جنبه های مانند گسترش دسترس بودن بورسیه تقویت زیرساخت ها برای باز و آموزش از راه دور آموزش آنلاین و افزایش استفاده از فناوری دریافت کرده اند توجه زیادی در NEP. این اصلاحات حیاتی برای بخش آموزش و پرورش,” او اضافه شده است.

و اشاره کرد که فریم از NEP 2020 خواهد بود به عنوان یک مثال درخشان از مشارکتی حکومت, نخست وزیر تشکر از همه کسانی که سخت کار کرده اند در تدوین NEP سال 2020 است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountcryptomagdailytokenewstheinvestmentmetaversefinancepopulartokenglobalfinanceicryptotokennewspapertopcoinsnewsinstagram takipçi satin alkepenk servisi